dnia: 13-11-2014 godz 17:20 Janusz napisał(a):

Temat: Brudna kampania

Na obecnego Burmistrza wszystkie pomyje, na byłego brak. Dziwna ta kampania na tej stronie Panie admin z komitetu wyborczego byłego Burmistrza. Ta strona byłaby wiarygodna, gdyby Pan admin nie brał udziału w wyborach.

dnia: 2014-11-13 17:49:10 SpecNET skomentował(a):

1. Bardzo dowcipne. Czy widział Pan gdziekolwiek na tej lub reszelskiej - niewiarygodnych wg Pana stronach - kampanię wyborczą mojej osoby? Pan też mógł i nadal może zamieścić tam baner swój lub swojego kandydata. Może Pan zamieścić artykuł lub ogłoszenie. To na szczęście wolny kraj i w wyborach może brać udział każdy uprawniony - ja do nich również należę.

dnia: 2014-11-13 17:56:29 sdsf skomentował(a):

2. Myślę, że te zarzuty są bezpodstawne. Bicie piany...

dnia: 2014-11-13 18:18:33 Janusz skomentował(a):

3. Ciekawe, co na to ludzie postronni Panie admin, na pewno nie Pan powinien zabierać głos w tej sprawie. Należy Pan do komitetu wyborczego byłego Burmistrza i nigdy nie będzie Pan obiektywny.

dnia: 2014-11-13 18:31:30 SpecNET skomentował(a):

4. Czy nie powinienem zabierać głosu w swojej sprawie? Nie bardzo rozumiem Pana intencji. W czym nie jestem obiektywny? Co konkretnie mi Pan zarzuca?

dnia: 2014-11-13 20:03:13 alecyrk skomentował(a):

5. Czytając to, co napisał Janusz śmiech mnie ogarnia. Mam wrażenie, że Pan Janusz jest po przeciwnej stronie barykaty, czyli zwolennik obecnego burmistrza.I dlatego tak nie lubi innych opozycji. I strasznie przemądrzały, bo on na pewno wie, kto powinien a kto nie powinien zabierać głos i w jakiej sprawie. A Ty Panie Januszu powinieneś, jesteś do tego wyznaczony? Nie rozumiem, co Pan chce ugrać, wyznaczając innym ludziom granice, co mogą a czego nie? Pisze Pan, że admin jest nieobiektywny a Pan jest??? Najlepiej to u innych szukać, czegoś czego nie ma. Panie Admin pieniaczami nie ma co się przejmować, zawsze byli i będą.Inaczej nikt by ich nie zauważył, taki typ ludzi niestety. Róbmy swoje.

dnia: 2014-11-13 21:53:42 Janusz skomentował(a):

6. Widać po postach, kto opanował politycznie to forum, bardzo fajne mydlenie ludziom oczu, brawo, pozazdrościć takiej kampanii ... Post nr 5 tez należy do tej samej opcji co admin "róbmy swoje". Kampania na tej stronie jest żałosna. Wisienką na torcie jest to, że admin jest po jednej ze stron barykady. Media zawsze powinny być neutralne w wyborach.

dnia: 2014-11-13 22:10:25 nn skomentował(a):

7. Janusz, z całym szacunkiem, ale to wygląda tak, jakbyś miał pretensje do admina, że ludzie wypowiadają się przeciwko obecnemu Burmistrzowi, piszą co chcą, co myślą. A jeżeli jesteś z komitetu obecnego Burmistrza, to czy jesteś obiektywny?

dnia: 2014-11-13 23:14:30 Jan skomentował(a):

8. Od kiedy taki twór społecznościowy jak forum pełni rolę mediów w dosłownym tego słowa znaczeniu. Co ma do tego administrator, czy ktokolwiek. Sam fakt, że piszesz tu Januszu przeczy wszystkim Twoim wypowiedziom w tej sprawie. Ty jesteś po przeciwnej stronie barykady, bo bronisz swojego człowieka a nikt Tobie nie zarzuca stronniczości. Chyba nie bardzo rozumiesz jak w dzisiejszych czasach funkcjonują fora, facebooki czy inne blogi. Czasy PRL-u, monopolu i okłamywania społeczeństwa w prasie, radiu i telewizji już minęły. Pomyślałbym, że właśnie żyjesz tymi czasami, bo towarzystwo obecnie jaśnie panującego wywodzi się z dawnych elit PZPR. Temu chyba nie zaprzeczysz.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania