dnia: 01-09-2015 godz 16:08 napisał(a):

Temat: Dopalacze

Czemu w tym tak małym miasteczku Policja sobie nie radzi z dopalaczami i innymi używkami jakie są rozprowadzane w Reszlu . Mało tego wszyscy wiedzą kto to robi ale Policja jest tylko dla pensji a nie dla obywateli tam mieszkających .

dnia: 2015-09-02 19:33:17 kuzia skomentował(a):

1. Podaj nazwiska dilerów . Nasze państwo nie radzi sobie z dopalaczami. Zmieniono przepisy, zaostrzono kary, ale problem nie zniknął.

dnia: 2015-09-03 11:38:43 skomentował(a):

2. Policja doskonale wie kto i czym chandlują ale siedzą jak myszki pod miotłą a w tak małej społeczności ten problem już dawno powinien być rozwiązany .

dnia: 2015-09-06 18:13:38 skomentował(a):

3. Mnie bardziej zastanawia: czemu Pan/i, który pisał komentarz nade mną nie radzi sobie z ortografią?

dnia: 2015-09-12 17:49:38 praworządny skomentował(a):

4. Pewnie że wiedzą, ale coś za coś. Weźmy na przykład takiego młodego sete handluje fajkami i dopalaczami, full młodych ludzi z gimnazjum robi tłok w jego drzwiach w biały dzień, a nikt nic nie wie! A dlaczego? Odpowiedź jest prosta, informator i nic dodać nic ująć.

dnia: 2015-09-13 19:46:41 zajko skomentował(a):

5. Od tego konfidenta kupiłem ostatnio Mocarza ale to raczej nie był Mocarz bo mi bałaganu w głowie nie zrobił więc nie wiem może sam to produkuje. Strata kasy na tę słabiznę od niego.

dnia: 2015-09-17 00:14:45 tomasik skomentował(a):

6. Sam kiedyś walił pamiętam z worka budziol, a teraz się z tego patałacha taki gangsta diler zrobił, on cyklicznie sprzedawał wszystkich, kolegów, bliskich i rodzinę

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania