dnia: 04-04-2018 godz 10:00 mała napisał(a):

Temat: POLOMARKET W RESZLU

SKORO MOWA O SUPERMARKETACH TO MYŚLICIE O POLOMARKECIE

dnia: 2018-04-04 10:06:06 mała skomentował(a):

1. Ja osobiście bardzo lubie tam robic zakupy .Panie są bardzo miłe ,na dziale mięsnym zawsze się uśmiechają no może na kasie nie zawsze jest miło ale da się przeżyć.

dnia: 2018-04-04 11:26:24 gregor skomentował(a):

2. co myślicie o tym sklepie, co myslicie o tych sprzedawczyniach farmaceutkach i innych ? A co myślicie o SAMYCH SIEBIE? czy jesteście tak święci ze pierwsi rzucacie kamień ? nie dobrze jak zaczynam czytać tak puste pytania i ludzie którzy odpisują na puste pustymi SŁOWAMI miłe ,nie miłe.Ja idę kupuję nie obchodzi mnie kto jaką miał minę bo nie ide patrzeć na mine .

dnia: 2018-04-04 11:39:00 mała skomentował(a):

3. ale chyba jak jest miła obsługa to człowiek lepiej się czuje niż jak ktoś na nas patrzy jakby chciał nas zabić i pyta od niechcenia czy coś podać no ale skoro Tobie to obojętne to gratulacje

dnia: 2018-04-04 13:52:21 sunia skomentował(a):

4. ok ale dlaczego nie patrzy się na to z drugiej strony lady ? dlaczego sprzedawczyni nie mogą się odezwać jak są obrażane przez jakiegoś chama albo jak ktos przychodzi i się wyzywa bo w domu miał dym? cała złośc spadła na ciebie? zeby zacząć oceniać trzeba najpierw zacząć od siebie samego czy ja jestem miły i uśmiechnięty jak wchodze do sklepu ? jaką mam minę :) czy jestem miły :)

dnia: 2018-04-04 19:30:18 skomentował(a):

5. W POLO MIŁO ROBI SIĘ ZAKUPY , PANIE MIŁE I NA MIĘSIWIE I NA KASACH.

dnia: 2019-02-16 23:45:12 lipka skomentował(a):

6. Mało tam robie zakupy,robiąc zakupy w dziale mieso-wędliny byłam zszokowana tym ze Pani za lada nie chciala mi pokroić szynki którą chciałam,mówiąc ze nie moze mi ukroic ze swiezego kawałka 15 plasterkow bo musi sprzedac ten który jest zaczęty(a ten zaczęty był cały obschnięty i nieświeży),Porażka!

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania