dnia: 08-10-2018 godz 08:48 JJ napisał(a):

Temat: A gdzie autobusy?

Zlikwidowano połączenia autobusowe z Reszela.....

dnia: 2018-10-08 17:34:48 najgorzej skomentował(a):

1. bylo wiadomo juz od jakiegos czasu

dnia: 2018-10-08 23:22:25 RESZELANKA skomentował(a):

2. Maziec ma utworzyć połączenia z Reszla do Olsztyna.

dnia: 2018-10-09 15:34:42 hehhehhe skomentował(a):

3. No tak to już jest, gdy nie ma gospodarza, który interesował by się losem mieszkańców. A Szanowni Państwo nadal zdecydowani na obecna władzę? Zamiast autobusów niebawem pojawią się pługi,żeby nasze małe miasteczko zaorać. Wybór należy do Państwa czy przyjdzie nowe i zostanie stare.

dnia: 2018-10-09 16:29:48 Jaaaa skomentował(a):

4. A skąd Ty wiesz, że się nie zainteresował i nie załatwił? Przejdź się i zapytaj a później siej ferment. Przez te wybory w głowach Wam się poprzewracało. Trzeba zapytać, mieć pewną informację i dopiero się wypowiadać.

dnia: 2018-10-09 17:21:25 ToJa skomentował(a):

5. Bo nie załatwił (być może jeszcze, być może w ogóle nic nie zrobi). Ponadto dzisiaj udawał, że niczego nie wiedział. To bardzo "modna" postawa.

dnia: 2018-10-09 19:29:13 hehhehhe skomentował(a):

6. Jaaaaaaaaaaa- wiem, skoro połączenia zlikwidowano. Gdyby się interesował i załatwił to połączenie by pozostało-takie decyzje nie zapadają z dnia na dzień. Pewna informacja jest jedna: połączeń nie ma. Prawda?

dnia: 2018-10-09 21:01:37 asd skomentował(a):

7. Wiem z dobrego źródła że regionalny przewoznik ma otworzyć położenie z Reszla na Olsztyn do końca października

dnia: 2018-10-09 21:05:16 asd skomentował(a):

8. I nie jest to Pan maziec

dnia: 2018-10-10 17:02:00 Jaaaa skomentował(a):

9. hehhehhe posłuchaj radia, poczytaj prasę, czasem przejdź się do urzędu (jakiegokolwiek) a nie tylko na forum siedzisz. Stąd się nie dowiesz co w tej sprawie się dzieje.

dnia: 2018-10-10 19:53:12 hehhehhe skomentował(a):

10. Jaaaaaa- jako człowiek czytający prasę, słuchający radia i biegający po urzędach może mnie oświecisz, co takiego dzieje się w sprawie ograniczenia mobilności mieszkańców Reszla. Dorzuć proszę jeszcze info jak do tego doszło ze wskazaniem , kto odpowiada za organizowanie transportu w Gminie. Czekam:)

dnia: 2018-10-10 20:12:54 Jaaaa skomentował(a):

11. To sobie czekaj. Ja nie jestem ani prasą, ani radiem ani urzędnikiem. Rusz tyłek i się sam dowiedz. Tak się nauczyliście, że wszystko się poda na tacy. Trochę wysiłku.

dnia: 2018-10-10 22:13:20 ToJa skomentował(a):

12. Przy takim gospodarzu raczej nauczyli się tego, że wszystko trzeba ogarniać samodzielnie. XD

dnia: 2018-10-13 22:43:30 jkl skomentował(a):

13. trzeba było zasięgnąć informacji szanowni hejterzy obecnego burmistrza; faktem jest, że połączenia zlikwidowano, ale to decyzje arrivy; zgodnie z przepisami powinni na pół roku przed zamknięciem linii powiadomić samorząd - to nie nastąpiło; burmistrz dowiedział się o wszystkim PO FAKCIE. Rozmowy zostały podjęte, ale dyrekcja arrivy raczej nie jest zainteresowana tematem, więc to nie do włodarza pretensje, a do dyrekcji firmy przewozowej. Ekonomia - taki argument przedstawili, mimo, że mieli deklarację włodarza o dopłacie do tychże kursów. I teraz siejcie dalej zamieszanie, że nic nie zrobił. Nie znacie się na przepisach, nie zasięgniecie informacji, a walicie bzdurami na oślep, że aż ręce opadają. Z pewnością nie jesteście zwolennikami obecnego włodarza, to aż czuć, że brak jest obiektywizmu.

dnia: 2018-10-15 05:32:02 hehhehhe skomentował(a):

14. Do jkl: Biedny ten nasz włodarz...nic nie wiedziałem, nic nie słyszałem..my jako mieszkańcy mamy czytać przepisy? To Pan Burmistrz i Radni biorą sobie nasz pieniądze za to,żeby czytać przepisy, WIEDZIEĆ i DZIAŁAĆ w sytuacji takich zagrożeń, jak brak komunikacji. My nic nie musimy poza egzekwowaniem obowiązków ludzi, którzy utrzymują się z naszych podatków. A propos wcześniejszych postów: kiedy wracają połączenia? Doszły mnie słuchy coś o jakimś elektrycznym autobusie;),ale traktuję to jako kiepski żart prowadzącego:) Trzeba sobie zadać pytanie dlaczego likwidowane są połączenia, a odpowiedź jest prosta: bo Gmina sie wyludnia z racji braku perspektyw. A czyja to wina? Mieszkańców, którzy nie czytają przepisów czy nieudolności lokalnej władzy?

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania