dnia: 12-10-2018 godz 20:40 Kebab napisał(a):

Temat: Pan Ślimak i jej kandydatki na radne.

Jak wybierała kandydatki na radne.Niedługo więcej informacji .To dopiero będzie śmiech na sali.

dnia: 2018-10-13 11:41:09 Katarzyna ¦limak-Du skomentował(a):

1. Czekam z niecierpliwością na opowieść, w jaki sposób to robiłam. Zapewne będzie to bardzo ciekawa lektura, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, z użyciem wyszukanego słownictwa i stylistycznego kunsztu. Moje Panie prosiłabym o powstrzymanie chęci dokonywania oceny wartości tworzącego przez Panią/Pana Kebab dzieła. Pozdrawiam serdecznie, w tym również autora kryjącego się pod pseudonimem Kebab.

dnia: 2018-10-13 11:52:42 romek skomentował(a):

2. Kolejny nieudolny atak (Hejt) na Kandydatkę w tym wypadku. Tacy są właśnie zagożali wyborcy P.Janiszewskiego (pełni zawiści) a większość w kościele co niedzielę. ŻENADA. Kiedy ten Reszel obudzi się z letargu :p Oby ten HEJT odbił się czkawką, przewietrzył Mózgi wyborcom i oddali głos na kogoś nowego ;p

dnia: 2018-10-13 14:11:54 ckf skomentował(a):

3. Pani Kasiu proszę się nie przejmować taki bzdurnymi wpisami. To tylko zaciekła konkurencja, która nie ma żadnych argumentów próbując szkalować i siać ferment bo nic innego nie potrafią. Dobro Reszla leży mi szczególnie na sercu. Nie mieszkam tutaj ale spędziłem swoja młodość i emocjonalnie jestem związany z tym uroczym miastem. Mam spory dystans i skale odniesienia jak niewiele się zmieniło więc czas przekazać stery rządzenia Pani Kasi.

dnia: 2018-10-13 14:45:23 Alfons skomentował(a):

4. Kandydatki z OLX

dnia: 2018-10-13 15:51:33 Wiki skomentował(a):

5. Zanim ktokolwiek coś napisze niech się zastanowi.W necie nikt nie jest anonimowy.I wstyd że jeśli się preferuje jakiegokolwiek kandydata to miesza się go z blotem.Jego i jego rodzinę pisząc domniemane rzeczy,obrazliwe.Wybierzecie kogo chcecie,jednak wasze wpisy obrażające zostaną w sieci...

dnia: 2018-10-13 18:58:34 Kebab skomentował(a):

6. Proszę się nie denerwować Pani Kasiu.Nikt nikogo nie będzie obrażał,wyzywał.Wyborcy są tylko ciekawi jak wygląda wybór kandydatów na radnych.

dnia: 2018-10-13 19:29:32 Kebab skomentował(a):

7. Dużo osób jest zaskoczonych Pani wyborem.Postawiła Pani na osoby młode niedoswiadczone,niezaangazowane w życie naszego miasteczka.Wyborcy obawiają się czy to nie jest jakaś gra.Jedynym wspólnym mianownikiem jest to ,że np są miłośniczkami kebabów.

dnia: 2018-10-13 20:49:01 reszel skomentował(a):

8. A ja myślę, że dzięki nowym kandydatom na Burmistrza, Reszel doceni to, co ma. I mieszkańcy miasta nie dokonają zmiany na gorsze. Romek pisze o oddaniu głosu na kogoś nowego. Niestety podczas tych wyborów taki głos byłby zmarnowany. Głosować jednak trzeba. Wybór pozostaje jeden.

dnia: 2018-10-13 22:12:59 Paola skomentował(a):

9. Numero uno signor Janiszewski

dnia: 2018-10-13 22:24:45 Arkadiusz skomentował(a):

10. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

dnia: 2018-10-13 22:27:07 Arkadiusz skomentował(a):

11. Szanowni użytkownicy forum, przypominam że w sieci nie jesteście anonimowi. Pozdrawiam.

dnia: 2018-10-14 04:57:58 swinia skomentował(a):

12. arkadiusz nie przepisuj książek i nie przypominaj bo cie tłuku ktos oszkaluje cwoku

dnia: 2018-10-14 20:40:14 Humienc skomentował(a):

13. Panie Arkadiusz.Czyżby było coś na rzeczy.Nikt nikogo nie wyzywa,nie obraża.Boicie się czegoś ,że straszysz Pan paragrafami.

dnia: 2018-10-15 05:07:38 hehhehhe skomentował(a):

14. Do Kebab: Manipulacja poprzez dyskredytację:) Brawo! Technika prosto z Moskwy propagowana od kilku lat w TVP. Dawaj człowieku nie mogę się doczekać tego wywodu:) Jeżeli Pana zdaniem wybór młodych, niedoświadczonych i niezaangażowanych to jakiś hit, to się zastanawiam nad Pańską ocena tych starszych, rzekomo doświadczonych i rzekomo zaangażowanych, którzy przez tyle lat doprowadzili Reszel od upadku służąc władzy a nie obywatelom. Poproszę o opinię wszak Pańska wiedza i wszechstronność mnie zaintrygowały:) I mam nadzieję,że ma Pan na tyle honoru,żeby słowa dotrzymać....wszak jak się posiada takie "newsy" to jest obywatelski obowiązek poinformować o tym wyborców:)

dnia: 2018-10-15 19:00:13 Kebab skomentował(a):

15. Spokojnie nie nerwujsja.Montujemy nagranie.

dnia: 2018-10-15 19:17:56 Reszelacy skomentował(a):

16. Spotkamy się w sądzie,jerzeli Pan coś opublikuję.

dnia: 2018-10-16 13:46:47 hehhehhe skomentował(a):

17. DO Kebab: Niech się Pan pośpiesz z tym montażem ( manipulacją) bo My tu już prowizoryczna salę kinową w restauracji szykujemy z hasłem: Reżyser roku KEBAB (tutaj imię i nazwisko twórcy) i jego fotomontaż-kulisy sławy. Jak tytuł nie odpowiada to proszę dać znać, możemy coś zmienić. I niech ma Pan odwagę ujawnić te szokujące materiały bo nad promocją tegoż dzieła pracujemy już od 4 dni. Kiedy możemy spodziewać się Pańskiego obnażenia? Proszę o konkretny termin. Do Reszelacy : "Jeżeli" a nie jerzeli - litości. Niech publikuje, jak coś ma ( a wszyscy wiemy, że to ściema) będzie zabawa...i odszkodowanie będzie....

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania