dnia: 15-06-2020 godz 19:21 Somsiadka napisał(a):

Temat: Co z tym pieskiem z ul. Dąbrowskiego.

Był do odania. Czy ta Pani Ch,ze Srokowa znalazła dla nie go nowego właściciela (pisała, że piesek się męczy w bloku).

dnia: 2020-06-15 22:45:28 Halina skomentował(a):

1. Już został oddany

dnia: 2020-06-16 08:51:02 skomentował(a):

2. ale że jak? Do schroniska?

dnia: 2020-06-16 13:43:26 Magda Ch. skomentował(a):

3. Moje kochane piesek jest u jej rodziny w domu z wielkim podworkiem przeszedł zabieg sterylizacji i ma się bardzo dobrze

dnia: 2020-06-16 14:35:09 kowalska skomentował(a):

4. Biedny bo sterylizacja :( ale najwazniejsze ze ma sie dobrze niech mu sie wiedzie jak najlepiej

dnia: 2020-06-16 14:45:01 Magda Ch. skomentował(a):

5. Proszę mi uwierzyć że ma bardzo dobrze jest mieszanką psa myśliwskiego z tąd nasze decyzja A sama sterylizacja nie jest wcale zła miała ja dziś o 9.30 i proszę mi uwierzyć jest super zdrowym psem sama dałam o nia bardzo dobrze i nikt nie może mi zarzucić złego opiekowania się zresztą kiedy byłam z nią na szczepienie sam weterynarz stwierdził że jest bardzo zdrowym zadbanym psem A gdy my ja braliśmy nie było wcale kolorowo wręcz testowaliśmy jej życie więc nie wiem z kad u ludzi tyle złości ani ja ani nikt z mojej rodziny nie skrzywdził by zwierzęcia,ludzie oceniają nie znając ani mnie ani mojego życia i mojej rodziny ale nie mam zamiaru się tym przejmować.Dziekuje tym samym za miłe opinie.Pozdrawiam

dnia: 2020-06-17 07:08:09 bajecznabajka skomentował(a):

6. Madzia ważne że pies ma się dobrze. Raczej o to każdemu tu chodziło,więc nie ma powodu do nerwów

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania