dnia: 30-10-2020 godz 21:54 mała 35 napisał(a):

Temat: RESZEL PROTEST

Brawo. !!!! RESZEL pokazał co mu w duszy gra. Myślałam że nic z tego nie będzie, że zabraknie odwagi a tu proszę SUPER. Było pięknie, było nas sporo. Jedno tylko mnie zastanawia po co wciąga się w to DZIECI.??? Co np. 9 latki z tego rozumieją.? To żenujące.

dnia: 2020-10-31 05:08:20 Moirdeczka skomentował(a):

1. Patrząc na ilość młodych ludzi na proteście wiem jedno. My nie musieliśmy się nawet zastanawiać nad takimi rzeczami. Reszel pokazał solidarność pokoleniową. Było pięknie. Wielkie podziękowania dla Policji! Chłopaki i babeczki w mundurach dali radę!

dnia: 2020-10-31 08:21:04 Dobry skomentował(a):

2. Dziciaki idące i używające wulgaryzmów to Ty mówisz że bylo pięknie to jest smutne żal było patrzeć na was wstyd

dnia: 2020-10-31 08:41:45 Halina skomentował(a):

3. Już jesteś na celowniku policji zdziro a protest śmieszny bo na widok sutanny uciekaliście po kątach ,dzieci 8,12 lat i parę puszczlskich nazywasz pokoleniem,toż to stracone złudzenia,potomkowie komuszego plemienia,przyjezdni z Kętrzyna bo reszelaków tyle co kot napłakał,proboszcz wie co ma zrobić z tymi babami koniec z bierzmowaniem czy ślubami poniesiecie konsekwencje prawne za łamanie ustawy antycowidowej,zdjęcia z waszymi mordami już krążą a przekleństwa śmieszą i to robią osoby które żyją na garnuszku państwa a bachory za 500+ brawo będzie z czego płacić kary.

dnia: 2020-10-31 09:39:48 halina skomentował(a):

4. Ale jaja, ale jaja, głupia zgraja zapchlonych małych szczekających wyuczonymi frazesami i wulgaryzmami kundelków na lewackich łańcuszkach cieszy się, że dali się podprowadzić bandyckim cwaniakom dążącym do ich samounicestwienia. Ale - " PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ" - jak mawiał mędrzec wschodu....

dnia: 2020-10-31 10:08:43 Kociary z działek z skomentował(a):

5. Do reszelskich feministek, - jak widzicie te nasze solidarne marsze nic nie dały, 2 listopada wyrok TK zostanie ogłoszony i będzie po ptakach. Ale kochane dziewczyny nie wpadajcie w czarną dziurę, nie rwijcie włosów łonowych, facetów nie wyganiajcie z waszych łóżek jeszcze nie jesteście na straconym, wszystko przed wami, proponuję masową sterylizację, ewentualnie aborcję na życzenie waszych świętych macic, a jak już je wyabortujecie to na znak protestu koniecznie powywieszajcie je w oknach i na balkonach. Ja już jestem w kolejce do aborcji mojej starej macicy, a co, chcę być z wami młodymi solidarna.....

dnia: 2020-10-31 10:09:59 skomentował(a):

6. Halina ździra to ty jesteś. Policja tobą powinna się zająć. Nie strasz nie strasz bo się osrasz. Zdjęcia krążą? A to co na spacer wyjść nie można? Tak tak ślubów,chrzów nie będą udzielać - uszczupli się trochę zasobność kościelnych funduszy. Jasne już to widzę jak pozbędą się sami tak dobrego źródła dochodu.

dnia: 2020-10-31 10:14:11 mała 35 skomentował(a):

7. Dobry, proszę czytać do końca i ze zrozumieniem. Swoje zdanie o uczestniczeniu w proteście dzieci czyli osób do 18r.ż uważam za żenujące, bezcelowe i bezsensowne.

dnia: 2020-10-31 12:03:40 ToJa skomentował(a):

8. Halyna, jesteś psychicznie chora.

dnia: 2020-10-31 12:05:49 dobra rada skomentował(a):

9. mała 35 - przecież te dzieci poszły na protest w proteście, że ich wyemancypowane mamusie ich nie wyskrobały , a teraz muszą się strasznie męczyć z tymi kretynkami/mamusiami bo muszą chodzić do szkoły, mieś stare modele smartfonów i ciuchy z europejskich śmietników, a w dodatku starzy wożą ich zdezelowanymi poniemieckimi volkswagenami, no i jak tu żyć panie Kaczyński. Pozwól pan na tą totalną aborcję na życzenie każdej światłej kobiecie niech się nie męczą przyszłe pokolenia.

dnia: 2020-10-31 15:13:52 Loveyourself skomentował(a):

10. Halina Ty taka madra/mądry to wyjdź na miasto i się przekonamy :) zapraszam serdecznie!

dnia: 2020-10-31 16:36:36 Dobry skomentował(a):

11. Do loveyourself ujawnij się bądź pewny że przyjdziemy Kiedy?

dnia: 2020-10-31 16:46:36 dobra rada skomentował(a):

12. Loveyourself - damski bokserze, z babą chcesz się zmierzyć, a może tak spróbujesz na intelekt ???????

dnia: 2020-10-31 21:30:08 Loveyourself skomentował(a):

13. Dobra rada- nikt nigdzie nie mówił o biciu, interpretujesz to na własny sposób :) pozdrawiam serdecznie!

dnia: 2020-11-01 09:59:48 Halina skomentował(a):

14. Pani nauczycielka co kazała dzieciom iść na protest zostanie pokazana publicznie bo to jej wina że naraziła dzieci i ich rodziny na zakażenie oraz pozwoliła na język nienawiści,zamiast wychowywać porządnych odpowiedzialnych obywateli chce stada bezrozumnych bezwolnych i pozbawionych sumienia debili.Dla swoich lewackich przekonań gotowa do najpodlejszych zachowań a prawo ma gdzieś,nie potrzebujemy takich nauczycieli co za nic mają dobro dzieci i społeczeństwa w którym mieszkają.Burmistrz i dyrektor tej szkoły powinien zająć się tym problemem już teraz dopuki jest czas na usuwanie śmieci .

dnia: 2020-11-01 12:41:46 Kociary z działek z skomentował(a):

15. A czy ta pani nauczycielka od ideologii śmierci też szła z tymi dziećmi, czy w obawie przed wirusem i kompromitacją siedziała w domu ?????????????

dnia: 2020-11-02 16:30:59 zygi skomentował(a):

16. Czyżby znowu Majka się tu udzielała? Całe życie na koszt państwa a najwięcej ma do powiedzenia

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania