dnia: 10-02-2021 godz 07:29 ja napisał(a):

Temat: Pisuary

No teraz wyborcy Pisu macie powód do radości wszawa upolityczniona TVP została i telewizja tego oszołoma Rydzyka co dalej zaoracie edukację w szkołach bo ogłupiały naród to posłuszny cofamy się do epoki kamienia ciosanego

dnia: 2021-02-10 07:44:45 zasmucony skomentował(a):

1. Święta prawda, co ja mówię laicka prawda.***** ***

dnia: 2021-02-10 14:43:19 Qhr skomentował(a):

2. No jak i tym razem PIS wygra to śmiem twierdzić że fałszuja wybory .

dnia: 2021-02-10 18:17:16 Dobry skomentował(a):

3. Piękny dzień szanujcie naszą piękną Polskę a nie zagraniczne media które szkodzą Polsce

dnia: 2021-02-10 19:47:58 skomentował(a):

4. Ludzie pisuaru nie widzicie co ten rząd robi wytrzymałe twarze co zrobiliście do czego ten rząd doprowadza osobiście do kościoła nie mam nic ale fanatyzm powstał robią to co Łukaszenka opamiętania się bo wszyscy będziemy płakać wspomnienie ten post kiedys OPAMIENTAJCIE SIĘ WOLNOŚĆ SŁOWA JESZCZE JEST!

dnia: 2021-02-11 01:04:09 Redneck skomentował(a):

5. O ile mi wiadomo to w TV Trwam nie ma reklam, toteż nie mieli powodu aby przystąpić tego protestu.

dnia: 2021-02-11 06:08:21 ja skomentował(a):

6. Dobry zagraniczne media pokazują sytuację w Polsce jaka jest naprawdę pompowanie milionów złoty jak nie miliardów cwelowi Rydzykowi niszczenie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej ale na upolitycznionej telewizji TVP tego nie pokażą nie powiedzą ile dobrego WOŚP dla dzieci i osób starszych robi to według ciebie jest wiarygodna telewizja taaaa TVP cofnęła się do czasów socjalistycznych dobra zmiana jak nic

dnia: 2021-02-11 13:41:35 Halina skomentował(a):

7. Jak zwykle komusze plemię jątrzy kłamie i manipuluje faktami.Strajk niemieckich szczujni bo nie chcą płacić podatków ale jak potrzeba to chcą za nasze pieniądze dodatków do interesu.Głupich ludzi sobie szukajcie wśród swoich każdy ma płacić podatki a to nie święte krowy by żyli za nasze podatki a jak boli was Kościół i media narodowe to wiemy nie od dziś,boicie się prawdy i wszystkiego co jest związane z interesem Polski możecie zady Niemcom i ruskim bo wy jesteście pokoleniem T 34 narzuconym nam przez Stalina i jak te czołgi tępe i bezmyślne chcące władzy a społeczeństwo jest mądrzejsze niż myślicie i kopa wam zasadzili ,wy komusze plemię jesteście zdolni do wszelkich podłości by dorwać się do władzy i jak zawsze po trupach do celu .

dnia: 2021-02-11 13:42:25 Halina skomentował(a):

8. Jak zwykle komusze plemię jątrzy kłamie i manipuluje faktami.Strajk niemieckich szczujni bo nie chcą płacić podatków ale jak potrzeba to chcą za nasze pieniądze dodatków do interesu.Głupich ludzi sobie szukajcie wśród swoich każdy ma płacić podatki a to nie święte krowy by żyli za nasze podatki a jak boli was Kościół i media narodowe to wiemy nie od dziś,boicie się prawdy i wszystkiego co jest związane z interesem Polski możecie zady Niemcom i ruskim bo wy jesteście pokoleniem T 34 narzuconym nam przez Stalina i jak te czołgi tępe i bezmyślne chcące władzy a społeczeństwo jest mądrzejsze niż myślicie i kopa wam zasadzili ,wy komusze plemię jesteście zdolni do wszelkich podłości by dorwać się do władzy i jak zawsze po trupach do celu .

dnia: 2021-02-11 16:08:47 skomentował(a):

9. Spójrz realnie kobieto nie żyj fanatyzm em mieliśmy mieć wolna Polskę co mamy pszemysl co piszesz P.....

dnia: 2021-02-11 20:10:31 halina skomentował(a):

10. Jak widzę etatowi oglądacze TVN-u popadli w skrajną rozpacz i skamlą jak porzucone w rowie szczeniaki, zamknęli im jedyne okno na świat i pozbawili kontaktu z własnym rozumem, ale jaja, ale jaja jakby powiedziała niegdysiejsza liderka Ela tonącej łajby zwanej Platformą Oszustów...

dnia: 2021-02-12 20:10:58 skomentował(a):

11. Podpisz się prawdziwym imieniem bo pisanie te przypomina celebrytka nr 2

dnia: 2021-02-13 07:14:51 ja skomentował(a):

12. Halina ty jak Ewa Braun za Kaczora zycie oddasz taka fanatyczka z ciebie że brak okreslenia w słowniku ludzi intelektualnych na twoją osobę Pisowsa pelewizja atakuje wszystkich i wszystko wiec co w tym dziwnego ze sama w końcu zaostała zeszmacona tvp to taka telewizja jakza komuny pokazuje polske w jednym kolorze takim pisuarski

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania