dnia: 09-05-2021 godz 13:16 napisał(a):

Temat: Cris Reszel

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć kto jest właścicielem sklepu Cris? Czy ma ktoś numer telefonu do właściciela?

dnia: 2021-05-09 16:35:01 Francuz skomentował(a):

1. Rodo

dnia: 2021-05-09 17:11:31 kupiec skomentował(a):

2. Jakie RODO? Dane firm są jawne. Strona CEIDG, hasło np. handel i gmina Reszel

dnia: 2021-05-11 08:37:21 ja skomentował(a):

3. Sklep jak sklep fakt uczennice obsługujące klientów moze nie do końca wiedzą po co jest praktyka ale co tam nie każdy rodzi się majstrem

dnia: 2021-05-11 21:23:10 ada skomentował(a):

4. Do Paulinka piszesz ,,również nie polecam sklepu ....'' gdzie w poście lub komentarzach jest napisane ze ktoś nie poleca??? Pytanie jest o właściciela, skąd wiadomo po co ? Chyba że Ty sama sie nudzisz i postanowiłaś napisać ten post. Sam kupuję w tym sklepie i nie mam zastrzeżeń, nie zdarzyło mi sie nic po terminie a i obsługa grzeczna i miła.

dnia: 2021-05-12 00:03:21 Kasia skomentował(a):

5. Ja kupuje często w tym sklepie nie zauważyłam żeby któraś z pan była niemiła zawsze są mile zawsze zagadają. Ktoś napisał ze ewa jest nie mila a ja uważam że właśnie ewa jest najfajniejsza i najbardziej Ja lubię. Nie kupiłam nic tam nigdy po terminem ale zawsze znajdzie się ktoś kto opisze zle sklep i coś wymysli żeby tylko obrazić ekspedientki. Pozostawmy się na ich miejscu to nie jest praca bardzo fajna bo zawsze się znajdzie się ktoś przyjdzie wyzwie i ubliży a ekspendietka to tez człowiek ma prawo mieć gorszy dzien

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania