dnia: 31-05-2021 godz 17:33 Halina napisał(a):

Temat: Lato

Przychodzi kolejne lato i coraz bardziej dokuczliwy jest wszechobecny beton,zero osłony przeciwsłonecznej brak zacienionych miejsc szczególnie dokucza seniorom i chorym.W centrum jest jeszcze gorzej a nasi włodarze wycinają wszystkie drzewa i nie odnawiają drzewostanu.Trudno znaleźć ławeczkę a jeszcze trudniej cień ,opuznione myślenie czy celowe likwidowanie wszystkiego co było sprawdzone by łatwiej przetrwać temperatury,park nie jest rozwiązaniem gdy trzeba zrobić zakupy czy załatwić swoje sprawy w centrum.Reszel przeistacza się w pustynię polbrukową i stracił urok przyjaznego miejsca dla mieszkańców

dnia: 2021-06-01 09:24:20 kuba skomentował(a):

1. Malo masz drsew i laweczek w parku . Wez Halina jak czytam Twoje wypociny to scyzoryk w ręku się otwiera . Tylko znowu nie zaczynaj o lewactwie , komunizmie ,diable i burżuazji bo juz to czytaliśmy

dnia: 2021-06-01 14:38:57 janekkos102 skomentował(a):

2. Jak macie burmistrza lgbtq+ to ci się dziwić..

dnia: 2021-06-01 15:58:41 Halina skomentował(a):

3. Kuba 1 naucz się polskiego ,co ma polityka do drzew w Reszlu i co park ma wspólnego z centrum miasta naucz się czytać ze zrozumieniem.

dnia: 2021-06-01 19:38:13 skomentował(a):

4. Halina gdzie ty masz wszechobecny beton kobieto. Jak tak bardzo dokucza ci upał rób zakupy, załatwiam swoje sprawy rano, przed południem. Wychodź na spacerki wieczorkiem gdy słoneczko zajdzie jak ci tak bardzo przeszkadza.

dnia: 2021-06-01 19:55:30 kuba skomentował(a):

5. A tak , z polskiego jestem dobry . Czepiasz się literówki? Wszechobecny ? Kobieto tyle rzeczy Ciebie drażni w tym naszym Reszlu , to po co zyc ? Skocz pod pociag na trasie Reszel - Klewno ... Zal mi Ciebie , czasami mam wrażenie że Ty tak specjalnie wypisujesz jak hejter na osiedlu zje*ów .

dnia: 2021-06-03 12:30:31 Joost skomentował(a):

6. Jest cos na co nie narzekasz Halina

dnia: 2021-06-03 16:57:42 piecia skomentował(a):

7. po co ci cień ? a od seniorów cuchnie to wiatru potrzeba

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania