dnia: 06-08-2022 godz 09:09 Majka napisał(a):

Temat: Wstyd

Jaka hańba,jaki wstyd,jak są dni Reszla to jest ludzi ,tam gdzie dają coś za darmo np.jakies zupki to to lecicie jak muchy do gówna. W klewnie coś tam było,lecicie bo browarek za free,a tu w amfiteatrze w czwartek,piątek pustki na amfiteatrze jak był zespół....nie ma alkoholu,nie ma ludzi. Szkoda tylko tych ludzi co przyjechali

dnia: 2022-08-06 11:32:44 ja skomentował(a):

1. Wstyd ? Ta cholota rok temu pod gmina grała to straż miejska ich pogoniła ciekawe czemu na amfiteatrze w tym roku grali gonić sekty z Reszla won z patologią

dnia: 2022-08-06 17:07:47 Maciek skomentował(a):

2. Bo nie jesteśmy z Kociej Wiary i nie będziemy słuchać jak oni kochają Jezusa!!!!! Wielki koncert jak nie po domach biegają i Biblię czytają na klatce schodowej to mało tego koncerty bez widowni walą!!

dnia: 2022-08-06 21:03:23 skomentował(a):

3. W Reszlu to takie imprezy ,że już gorzej być nie może.Kiedyś to było coś zespoły na poziomie pełna widownia i nie byliśmy w UE, nie było dofinansowania na takie cele ,i można było.Stare dobre czasy.W tym roku gdyby nie zamek......Brawo zamek.

dnia: 2022-08-07 15:53:35 ja skomentował(a):

4. A co ten włodarz robi swoim uśmieszkiem nadrabia ci chwała co pszy nim jedno koryto a ci co nie pomógł nie zaszkodził mają swoje zdanie tak jak ja i wielu ludzi z Reszla i okolic

dnia: 2022-08-08 14:22:13 Gorzki skomentował(a):

5. Tak. W Reszlu będę na imprezy chodził pod cmentarz. Sama śmietana towarzyska i koncerty pierwszej ligi... Wstyd i hańba ominąć takie bogate wydarzenia kulturalne

dnia: 2022-08-08 21:07:35 x-man skomentował(a):

6. Gorzki dokładnie. Nikt o zdrowych zmysłach nie bawi się przy cmentarzu. Nie wiem co mieli w deklach pomysłodawcy tej sceny. Amfiteatr w parku był i w sumie jest najlepszym miejscem w Reszlu do takich imprez. Ale włodarze miasta wiedzą lepiej i mają głęboko w 4 literach mieszkańców i ich zdanie. Teraz ściągają artystów za nasze pieniądze. Parę faktur się wystawi, kasa się zgadza, a gawiedź widzi, że coś się robi. Pytanie kuźwa komu? Pani Burmistrzu. Idź Pan pracować do emerytury w Remie na pilarkach. Na tym się Pan zna.

dnia: 2022-08-10 09:32:46 Daniel skomentował(a):

7. A pod cmentarzem na dole syf. Pełno butelek,puszek. Ja się pytam po co tam stoi straż miejska ? Czasami policja jak tylko siedzą w tych swoich samochodzikach a malolaci latają naćpani i pijani...

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania