dnia: 09-08-2022 godz 07:56 Katarzyna.k. napisał(a):

Temat: Psy biegające bezpańsko

Czy jest jakaś siła, która zrobi porządek z biegającymi luzem psami? Kundelek ze spichrzowej i dwa czarne ze słowiańskiej - tylko czekać aż stanie się tragedia. Psy rzucają się na przechodniów. Nabiorą psów a później zadbać o nie to już problem. Straż miejska proszę o skuteczną interwencję odnośnie psa państwa K. ze spichrzowej, pies jest agresywny i stwarza zagrożenie. Codziennie po godzinie 16 (koniec pracy straży miejskiej) pies lata luzem zaczepia groźnie przechodniów.

dnia: 2022-08-09 09:58:27 Jola skomentował(a):

1. Potwierdzam komentarz powyżej. Sama zgłaszałam kilkakrotnie sprawę do Straży Miejskiej- zostałam zaatakowana przez psa Pani ze Spichrzowej będąc na spacerze ze swoim psem- oczywiście mój był na smyczy. Pies ze Spichrzowej rzucił się na nas i tylko szybka reakcja męża zapobiegła tragedii, nie chcę myśleć jak dziecko by w tej sytuacji sobie poradziło. Pies biega po południu i weekendy, warczy i rzuca się na inne psy, brudzi na trawniki z kwiatami w których później pracownicy interwencyjni pielęgnując kwiaty grzebią się w psich odchodach. Nabiorą psów, ale później wyprowadzać na spacer i sprzątać po nich to już trudność. Nie rozumiem jak można wypuścić psa i niech sobie biega gdzie chce i brudzi gdzie chce...

dnia: 2022-08-09 10:42:45 patka skomentował(a):

2. Też potwierdzam, ten pies biega iluzem o każdej porze dnia, jest agresywny do innych psów. Jak się pojawia w zasięgu wzroku, od razu biorę swojego na ręce. Czas zrobić z tym porządek, zanim coś się stanie. Te dwa psy na Słowiańskiej, nieduże, ale też są niezbyt przewidywalne. Jak nie działają upomnienia, to odłowić i przekazać do schroniska, a kosztami utrzymania obciążyć właścicieli. Może to ich nauczy odpowiedzialności. Kwestia brudzenia przez takie psy i zalegania wszędzie psich odchodów, to inna kwestia. Może właściciele tych luzem biegających powinni dostać karę w postaci nakazu sprzątnięcia wszystkiego w mieście z chodników i trawników.

dnia: 2022-08-09 15:33:57 Nieinteresujsie skomentował(a):

3. No akurat z tego co wiem to nie jest pies państwa K tylko państwa Ż że spichrzowej więc może czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosić to gdzieś bo już niejednokrotnie ten pies że spichrzowej rzucał się do nogi dla ludzi a nawet dzieci

dnia: 2022-08-09 19:36:11 Maciek skomentował(a):

4. Ha ha śmiechu warte pies państwa Ż jest biały a nie czarny i nigdy w centrum miasta nie był ...a Państwo K to niech zajmą się swoim brudem a nie kogoś ....straż miejska to już nawet zgłoszeń nie przyjmuje na typowego Reksia bo z nimi nie ma gadania "Pies jest po to że ma biegać"i tyle w temacie i wes tu zgłaszaj !

dnia: 2022-08-09 20:00:18 Nieinteresujsie skomentował(a):

5. To ciekawe bo ja widzę co innego ale nie będę się sprzeczał bo nie warto

dnia: 2022-08-09 20:01:22 Nieinteresujsie skomentował(a):

6. A po drugie państwo K nie mają kundelka miłego wieczoru

dnia: 2022-08-09 20:04:50 Nieinteresujsie skomentował(a):

7. I tu nie pisze że kundelek ma kolor czarny tylko pisze ze dwa czarne ze słowiańskiej proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem

dnia: 2022-08-09 20:19:42 Jarząbek skomentował(a):

8. Parę dni temu mój syn zaczął sie skarżyć ze biały kundelek właśnie tam zaczął na niego skakać i szczekać jak jechał rowerem , syn powiedział ze uciekł bo sie bał . tu nie chodzi tylko o psiaki z tamtąd bo gdzie sie nie spojrzy to biegają luzem . znam psiaka opisywanego jako reksiu bardzo fajny przyjazny pies . ktoś tu specjalnie awanturę robi

dnia: 2022-08-09 21:18:13 Katarzyna.k. skomentował(a):

9. Pies który rzuca się na ludzi to pies Państwa K. ze spichrzowej. Jest to ciemnego koloru kundelek wielkości przed kolano. Po zgłoszeniu do straży miejskiej pani k prowadzała go na smyczy - ale to było tylko sporadycznie. Pies znów lata i zaczepia. Mam zdjęcia jak pies lata luzem i załatwia się na kwiaty posadzone przez urząd. W sobotę ( ok 3-4 tygodnie temu) do południa w centrum miasta pies ten zaatakował turystę który szedł z małym psiakiem, człowiek ten chyba nawet dzwonił na policję a jego żona robiła zdjęcia dla psa ze spichrzowej. Małe dwa czarne psiaki ze słowiańskiej też biegają i rzucają się na ludzi. Są to psy pani A.Z. Zrobić z tym porządek to zadanie (wyzwanie) straży miejskiej!!! Wszyscy wiedzą czyje to psy tylko straż miejska nie wie... Proszę zrobić zdjęcie jak pies lata luzem i pokazać dla straży miejskiej, czas zrobić z tym porządek. W końcu dojdzie do tragedii. Siedzą w domu i nawet psem nie potrafią się zająć.

dnia: 2022-08-09 21:38:19 MJ skomentował(a):

10. Jak ja uwielbiam Reszel :) każdy widzi każdego ale swojej gęby juz nie . tyle zwierząt co lata luzem to hoho i co z tego ? Zaraz będzie trzeba koty na smyczy prowadzac bo są agresywne :) ptaki tez kupkaja na kwiatki i co ? Ludzie tez sie zalatwiaja gdzie popadnie , tu to widzę zawsze ktoś ma jakiś problem . z tego co wiem to ich pies jest podpalany za kolano jak macie zdjęcia to idźcie pokazcie a nie jakieś śmieszne forum zasmiecacie . a kok*** to widzę juz spory czas jak smiga i zawsze trzeźwy . to co wy wyprawiacie to się w głowie nie mieści . własnego życia to wy za groma nie macie . Lepiej zająć sie dziećmi puszczonymi luzem które w wieku 13-15 lat przeklinaja , palą papierosy , zaczepiaja inne dzieci zazwyczaj słabsze . oj czekam tylko kiedy Putin tu jakąś extra bombę rzuci i będzie spokój .

dnia: 2022-08-09 22:02:38 piotr5 skomentował(a):

11. Bo to jest miejsce gdzie każdy każdemu obrabia pupe ! A co chodzi o dzieci to fakt dzisiejsza młodzież jest gorsza niż dorośli . widzę jak chodzą po 22:00 po mieście operują słownictwem takim ze glowa mała i są w tym miedzy innymi dzieci ze spichrzowej , ja nie wiem czym Ci rodzice są aż tak zajęci ze nie maja czasu na wychowanie .

dnia: 2022-08-10 06:42:47 Wędeczka skomentował(a):

12. Lepiej chodzic z kolegami jak siedziec w oknie cały dzien i ludzi nagrywac panstwo KOK.....chyba prowadzicie jakąs firme monitoring z okienka ha ha ha

dnia: 2022-08-10 06:56:24 ja skomentował(a):

13. No i temat patologi że Spichrzowej wrucił na forum ale faktycznie ta ulica zasługuje na miano Reszelskiego slamsu wstyd chodzić tą ulicą patologie widać na każdym kroku a najciekawszy jest widok jednego okna co za rozmach artystyczny chyba w widzie alkoholowym było ozdabiane a te dwie rodziny K i Ż o których tu mowa to może lepiej nic na ich temat nie mówić bo brak słów na takie patologie

dnia: 2022-08-10 07:48:57 Agnieszka skomentował(a):

14. Z tego co ja widzę to tu wy zachowujecie sie jak patologia a Goska nagrywa ludzi i robi im zdjęcia to nic nowego cala jej rodzinka szurnieta jest , a żeby Anka pila ? Jakos tego nie widzę on tez chodzi trzeźwy sami szukacie lewych lematow , nie macie nic lepszego do roboty ?

dnia: 2022-08-10 07:51:28 Agnieszka skomentował(a):

15. Dodam jeszcze tylko tyle jak jesteście odważni tu to pokazcie ze odwagę macie w sobie , podejdzcie i powiedzcie im prosto w oczy to co tu piszecie bo za plecami to i papieża można opisać ale w oczy to wy za grosz odwagi nie macie żeby powiedzieć

dnia: 2022-08-10 11:31:04 Wędeczka skomentował(a):

16. ANKA TY MASZ TYLE SPRAW I JESZCZE CI MAŁO RAZEM Z MĘŻULKIEM POJDZIECIE WKONCU KIBLOWAC I SPICHRZOWA ODŻYJE POWINNI WAS NA TOLNIKI DAC DO STODOŁY

dnia: 2022-08-10 11:45:59 Katarzyna.k. skomentował(a):

17. Mnie nie interesuje co robią Ci ludzie ze Spichrzowej, interweniuje do służb reszelskich, aby zrobiły porządek z ich psem, psem rodziny K. ze spichrzowej i A.Z. ze Słowiańskiej. Z tego co wiem to ktoś miał odwagę zadzwonić do straży miejskiej i zgłosić problem psów latających bez kontroli. Gdyby więcej osób zgłaszało problem to może w końcu straż miejska zrobiłaby z tym porządek konkretnie... A po co mam tych ludzi zaczepiać na ulicy i zwracać im uwagę, wszyscy wiemy jak oni reagują na krytykę. Są od tego służby porządkowe, które powinny być konsekwentne.

dnia: 2022-08-10 12:53:56 Maciek skomentował(a):

18. Do nieinteresujsie jak jesteś osobą która nie za kolorów to Twój osobisty problem .Wiem że Gośka ma psa białego i wiem że nigdy nie biegał sam po mieście a jak już to zawsze jest koło domu i nieprawda że biega za rowerami i gryzie ludzi ogarnięcie się .Anka z Tomkiem mają dwa psy jeden z tego co wiem biega już teraz czasami bo już kilka kwitków dostali za to że sam biega niby uciekł z domu ...a tak naprawdę nie ma się czasu na spacery...

dnia: 2022-08-10 14:26:01 Bartek skomentował(a):

19. Wy jesteście debile , tak chlaja ze szkoda slow a codziennie widzę ich trzezwych . zmiencie dilerów bo chu**** towar wam daje imbecyle Reszelscy

dnia: 2022-08-10 19:07:23 Daniel skomentował(a):

20. Podpisuję się pod komentarzem wyżej....dziękuję,nie pozdrawiam. I tak zmieńcie towar popaprance

dnia: 2022-08-10 22:03:20 Żanet Kaleta skomentował(a):

21. Wygląda na to, że SM jest w Reszlu zupełnie niepotrzebna, skoro przerasta ich nawet interwencja w sprawie bezpańskich psów. Prawdę mówiąc, nie wiem, jakimi zasługami i interwencjami mogą się pochwalić, oprócz obstawiania lokalnych festynów i procesji.

dnia: 2022-08-11 05:07:21 ja skomentował(a):

22. Dilera to K powinien zmienić bo ten syf co zażywasz daleko cię nie doprowadzi a i alkohol co po tym sporzywasz nic dobrego ci nie da szkoda że w takiej patologi dziecko przebywa miejmy nadzieję że nie pujdzie śladem rodziców

dnia: 2022-08-11 06:17:43 SylwiaJ skomentował(a):

23. Ludzie ale nie przesadzajcie . Nie widzę ich ani pijanych ani naćpanych , dziecko zadbane i widać ze z kulturą . uważam ze dziecko nie powinno być tu ruszane

dnia: 2022-08-11 22:39:30 XmEn skomentował(a):

24. kanał na youtube spichrzowa tv trzeba założyć, bo fortuna przejdzie bokiem...

dnia: 2022-08-12 08:43:27 Daniel skomentował(a):

25. Straż miejska jest tylko po to aby była,parę miesięcy temu był temat o psie z którym wychodzi młody chłopak przy Wojska Polskiego i ludzie się skarżyli a stał na trawniku koło Pana J...że straży,a Tomkowi dajcie spokój bo nie pojęcia tym bardziej nie ćpa...Chcesz to zapraszam face to face...

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania