dnia: 19-08-2022 godz 21:45 zosia napisał(a):

Temat: Nie polecam

Nie polecam Pana , który poprawia pomniki , literki itp . Moja mama zgłosiła raz reklamację Pan zrobił ponownie po czym od nowa cały pomnik się osunął a literki wyblakły od słoneczka . Cóż dla mojej Mamy nie stety strata pieniążków , muszę prosić o pomoc fachową firmę zajmującą sie tym .

dnia: 2022-08-20 17:21:14 agnieszka skomentował(a):

1. to putinek z krasickiego 1 ? cuchnący zawsze.... smrodek nie facet

dnia: 2022-08-20 19:41:29 zosia skomentował(a):

2. Nie proszę Panią , napisałam to aby ludzie nie tracili pieniążków tak jak straciła moja mama . Pan ma na imię Mariusz , chciał dobrze ale jak się nie potrafi zrobić czegoś fachowo to myślę że nie powinno się robić tego w ogóle .

dnia: 2022-08-20 21:22:20 Elżbieta skomentował(a):

3. To skoro Pani mama straciła pieniądze to po co prosi ludzi żeby jej zrobili a później ma problem mógł odrazu wziąć firmę przecież a nie teraz żale wylewa pani na forum . Firma by zrobiła i bez płaczu!!!

dnia: 2022-08-21 09:19:45 kuna skomentował(a):

4. Pani Elżbieto jeżeli nie umie Pani czytać ze zrozumieniem to proszę nie komentować Ta Pani chciała zaoszczędzić pieniądze ale przekonała się że to się jednak nie oplaca dlatego napisała ten post żeby przestrzec innych Więc Pani rady są tu zbędne

dnia: 2022-08-21 12:35:11 Irena skomentował(a):

5. To tylko szanowna Pani niezadowolona

dnia: 2022-08-21 18:20:06 Kasia skomentował(a):

6. A z kad wiesz ze tylko ta Pani ? Być może jest więcej osób niezadowolonych które np nie korzystają z internetu , są samotne starsze . zastanow sie zanim cos napiszesz

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania