dnia: 08-12-2022 godz 16:15 Zosia napisał(a):

Temat: Już od stycznie nie dojedziec do biskupca

Witam wszystkich mieszkańców Reszla Gdzie widać, że włodarze miasta, jak i radni, to wtedy jesteśmy potrzebni, aby na nich głosować to wtedy pamiętają potrzebni . Tak Od stycznie już nie będzie busów, bo pań burmistrz nie podpisał umowy z przewoźnikiem, by z Reszla dojechać do Biskupca i do Olsztyna. To mała gmina Kolno podpisał. NIE KAŻDY MIESZKANIE MA AUTO . A CO TAM Ostatni KADENCJA, ABY DO Emerytury SWOJEJ I ŻONY

dnia: 2022-12-08 17:14:31 Tomasz skomentował(a):

1. A karakaniec jeszcze nie w pudle?! Toc ma zarzuty prokuratorskie..

dnia: 2022-12-08 21:26:33 ja skomentował(a):

2. On ma czym D,,, wozić ten co nie ma to najmowanie aut pisać petycje i do Wojewody Starosty co on wyrabia myśli że swoim uśmieszkiem fałszywym nadrobi Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy Heller mu wyjdzie bokiem za to jak do ludzi podchodził a Panie Radne aby kasa była

dnia: 2022-12-08 21:49:44 ja skomentował(a):

3. Agent Tomek wyjdzie bokiem

dnia: 2022-12-09 10:21:06 skomentował(a):

4. Noż ku... a mać. A potwierdzone to informacje czy tylko plotki? Nic innego jak zaorać ten Reszel. Ani pracy czy lekarzy na miejscu ani możliwości dojechania. Dzięki Bogu że to ostatnia kadencja czas na zmiany. Tylko że z kogo tu wybierać, każdy tylko o własny stołek dba, dla którego zdobycia obiecuje wszystko, nawet gruszki na sośnie

dnia: 2022-12-09 20:04:37 ja skomentował(a):

5. Jechałam do Biskupca Kierowca mowił to Kolno mała Gmina walczy i bendzie a my w koziej pupie mieszkamy fakt mało ludzi jeździ ale lepiej uroczyste sesje a radnym w to graj nie wszystkim radnym ciągle brak kasy na nic nie ma inflacji nie było też kasy brak

dnia: 2022-12-09 23:21:39 ToJa skomentował(a):

6. Podziękujcie tym, którzy wybrali go na drugą i trzecią kadencję.

dnia: 2022-12-10 06:40:28 ja skomentował(a):

7. To radnym podziękować też bo to oni dali dalej wotum zaufania bo kaski im mało wymiana całej Rady miasta

dnia: 2022-12-10 07:03:24 Tom skomentował(a):

8. Rada Gminy i sami Włodarze to dawno na taczce jak obornik powinni być wywaleni. Smród za nimi ciągnie się aż poza ramy Naszej Gminy.

dnia: 2022-12-10 17:02:24 ja skomentował(a):

9. Nie w Reszlu bo gdzie nie p,,,, to rodzina w Banku Spółdzielczym rodzina w PKO nie Gmina rodzinami dużo by musiał wymieniać bez sensu

dnia: 2022-12-10 21:04:09 x-man skomentował(a):

10. Jak się wybiera na Burmistrza osobę, która nie potrafi się wysłowić,a wcześniej pełniła funkcję w niebieskim fartuchu i z ołówkiem stolarskim w kieszeni, to tak jest. Pana Burmistrza znam, bo miałem z nim zajęcia praktyczne. Ale jak szkołę zamknęli, to z dyrektorem B. trzeba było sobie znaleźć zajęcie. No i tak chodzą po Reszlu jak Pat i Pataszon.

dnia: 2022-12-10 21:15:17 Jola skomentował(a):

11. Ale kim on to nie jest Pan wielki

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania