dnia: 26-06-2026 godz 20:00 napisał(a):
Dlaczego burmistrz nie robi dzieciom żadnej atrakcji typu fontanna wodna , ewentualnie czemu straż ulic wodą nie leje ? Jak był Janiszewski to tak było
dnia: 2026-06-27 08:20:10 Mordechaj skomentował(a):
1. Zapytaj Burmistrza... A, i nie zapomnij opłacić parkometru. Polecam podpytać wszystkich ludzi mających biznes w Reszlu, jak wygląda u nich ruch po wprowadzeniu opłat. Niebawem tylko gołębie tu zostaną. Pozdrawiamdnia: 2026-06-27 14:38:16 KwadratowyUj skomentował(a):
2. Co wy sie tych parkometrow czepiacie. Dobrze, ze sa. W koncu beda mieli z czego drogi naprawic po 50 latachdnia: 2026-06-27 15:06:49 Mietek Żul skomentował(a):
3. KwadratowyUj twojej starej zęby wstawią bo ostatnio na przystanku zgubiła jak z kaną i strzałką winiacza piła xddnia: 2026-06-27 16:52:27 Kokos skomentował(a):
4. Ja parkuje za darmo na Reszlu bo jestem GITEM a GITY żondzom w Reszlu i tele w temaciednia: 2026-06-27 18:54:31 Dobry skomentował(a):
5. Godzina 19:00 straż pożarna polewa ul wodą Przecież to jest bzdura o 19:00 zachodzi słońce już jest chłodniej po co to robić no burmistrz dalej nieodpowiedzialnydnia: 2026-06-27 19:07:30 Mordechaj skomentował(a):
6. Każdy kto wspiera parkometry chyba ma już dosyć upału. Należy się Wam poprysk straży miejskiej, chłopaki!