dnia: 26-06-2026 godz 20:00 napisał(a):

Temat: Pytanie

Dlaczego burmistrz nie robi dzieciom żadnej atrakcji typu fontanna wodna , ewentualnie czemu straż ulic wodą nie leje ? Jak był Janiszewski to tak było

dnia: 2026-06-27 08:20:10 Mordechaj skomentował(a):

1. Zapytaj Burmistrza... A, i nie zapomnij opłacić parkometru. Polecam podpytać wszystkich ludzi mających biznes w Reszlu, jak wygląda u nich ruch po wprowadzeniu opłat. Niebawem tylko gołębie tu zostaną. Pozdrawiam

dnia: 2026-06-27 14:38:16 KwadratowyUj skomentował(a):

2. Co wy sie tych parkometrow czepiacie. Dobrze, ze sa. W koncu beda mieli z czego drogi naprawic po 50 latach

dnia: 2026-06-27 15:06:49 Mietek Żul skomentował(a):

3. KwadratowyUj twojej starej zęby wstawią bo ostatnio na przystanku zgubiła jak z kaną i strzałką winiacza piła xd

dnia: 2026-06-27 16:52:27 Kokos skomentował(a):

4. Ja parkuje za darmo na Reszlu bo jestem GITEM a GITY żondzom w Reszlu i tele w temacie

dnia: 2026-06-27 18:54:31 Dobry skomentował(a):

5. Godzina 19:00 straż pożarna polewa ul wodą Przecież to jest bzdura o 19:00 zachodzi słońce już jest chłodniej po co to robić no burmistrz dalej nieodpowiedzialny

dnia: 2026-06-27 19:07:30 Mordechaj skomentował(a):

6. Każdy kto wspiera parkometry chyba ma już dosyć upału. Należy się Wam poprysk straży miejskiej, chłopaki!

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania