ja 05-04-2012 godz 11:32
Czy Wy również macie przerwy w dostawie internetu z Arkusa??
1.
tak mam i to czesto.poprostu smigam sobie i nagle mnie rozłącza.wkurza mnie to bardzo!!!jaka moze byc tego przyczyna?
rewiu 2012-04-05 19:25:10
2.
Może Arkus stanął by na wysokości zadania i usunął by ten problem. pozdrawiam
reszelak 2012-04-05 20:08:09
3.
Czy to takie trudne zgłosić awarię do biura? tel. (89) 674 20 00.
reszelanka 57 2012-04-05 23:00:08

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama