wróć do tematów forum

internet & kablówka

Komentarz

michaś 21-06-2013 godz 01:16

Czy ktoś wie czy można zrezygnować z kablówki, a mieć internet ? Reszelska kablówka to porażka.

1.

mozna ja mam tylko internet a nie mam kablówki wiec Ty tez tak możesz miec

tom 2013-06-21 08:12:59


2.

TRRRRRRRAGGGGEEEEDIA-POWINNI OBNIZYC KOSZT ABONAMENTU ZA TE ZENUJACE SYTUACJE KTÓRE SIE DZIEJA JUZ OD DŁUZSZEGO CZASU

ela 2013-06-22 12:07:08


3.

Telewizja cyfrowa nadawana jest w formie testu , nikt nie mam naliczanej opłaty za ten przekaz. Od ok. 2 lat otrzymujecie Państwo dostęp do znacznie większej liczby programów. Jakość przekazu pozostawia wiele do życzenia-zdajemy sobie z tego sprawę. TV cyfrowa realizowana jest poza Reszel i dosyłana przez łącza światłowodowe, które są niestety w Reszlu ograniczone. Obecnie jesteśmy na etapie przejścia na światłowody podwieszone na liniach wysokiego napięcia , co powinno wyeliminować problemy. Jak tylko to nastąpi, zaproponujemy Państwu nowe korzystniejsze stawki za nasze usługi. Za powstałą sytuację przepraszamy. Ps. Doszliśmy jednak do wniosku , że lepiej dostarczać przekaz cyfrowy w takiej formie ( testu) niż wyłączyć całkowicie.

biuro 2013-06-22 15:52:40


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble