wróć do tematów forum

inwestycja

Komentarz

zamiejscowy 26-08-2010 godz 23:57

Witam wszystkich reszelaków. Planuję zainwestować mieście trochę grosza. Myślę o otwarciu w ścisłym centrum kawiarni w stylu Starbucks z kawą i przekąskami, oraz postawienie jakiegoś hostelu na obrzeżach miasta. Wiem, że w Reszlu brakuje takich przybytków. Proszę o sugestie mieszkańców. Z góry dziękuję za POWAŻNE odezwy.

1.

Fajna (z rozsądnymi cenami...), kulturalna i z klasą kawiarnia na pewno się przyda. Zwłaszcza jeśli kawa bedzie również 'na wynos'.

Jami 2010-08-27 07:22:14


2.

świetny pomysł, brakuje klimatycznych miejsc

dsfsdf 2010-08-27 09:02:41


3.

Proponuję postawić pytanie inaczej: "Czy jesteście skłonni zapłacić za kawę w kawiarni w Reszlu 6-10PLN? Jeśli tak - ile razy w roku?". Reszel jest miastem biednym, na tym forum toczą się np dyskusje na temat zdzierania 20groszy na bochenku chleba a największe emocje wzbudza budowa biedronki. Ludzie są za tym, żeby kawiarnia była, jednak przeciw cenom jakie w takim przybytku powinny być aby biznes miał sens... Oczywiście trzymam kciuki za inicjatywę - każdy nowy przybytek inny niż szmateks jest OK

kilo_sera 2010-08-27 10:39:57


4.

do kilo sera:co za bzdury i absurdy wypisujesz na forum,nie wypowiada się za wszystkich "ludzie są za tym?"jacy ludzie,ludzie to ty i ja czy tylko ty!!! A tak w ogóle to co ty masz do cen jakie są w sklepach czy w kawiarniach itp,każdy cenę reguluje według swoich zasad a jak tobie się nie podoba to robisz zakupy tam gdzie tobie jest tanio- może w biedronce w Korszach? Jeęli ktoś chce inwestować w nasze miasto to bardzo dobrze przybędą miejsca pracy. pozdrawiam

reszelanka 2010-08-27 11:35:32


5.

reszelanka - ludzie w Reszlu to ja, ty i kilka tysięcy innych duszyczek. Każdy z innym portfelem i nawykami żywieniowymi. Zwracam uwagę na to, że dobra kawiarnia oznacza spore jak na Reszel ceny. Napisz ile jesteś w stanie zapłacić za kawę i jak często chciałabyś chodzić do kawiarni (albo jak często obecnie jesz poza domem korzystając z gastronomii). Tego typu odpowiedĽ lepiej przysłuży się zamiejscowemu koledze niż rozemocjonowany potok słowny

kilo_sera 2010-08-27 13:41:25


6.

Kawiarnia moim zdaniem to dobry pomysł, przy rozsądnych (nie mówię tu o nieopłacalnie niskich cenach) na pewno byłbym tam stałym bywalcem. Koniecznie z opcją na wynos! Co do budowy hotelu - tu już pojawia się większe ryzyko, jest parę opcji noclegowych w okolicy, a Reszel nie jest aż tak rozwinięty turystycznie żeby duży hotel był potrzebny. Chyba, że mowa o niewielkim hoteliku, z którego do miasta byłoby blisko na piechotę i cenowo przeciętny turysta mógłby sobie pozwolić.

brak 2010-08-27 14:30:11


7.

zastanów się nad postawieniem w niej bowlingu, sali do tańczenia, kilka fliperów, i będzie gdzie spędzać swój wolny czas.

2010-08-27 16:02:15


8.

Chce aquapark

ff 2010-08-27 19:46:19


9.

JE¦LI POSTAWISZ JUŻ TĘ KAFEJKĘ TO POMYSŁ O POMIESZCZENI TEZ DLA DZIECI BO W RESZLU BRAKUJ MIEJSC TAKICH GDZIE MATKI Z DZIEĆMI MOGŁY BY PÓJ¦Ć I USIˇ¦Ć WYPIĆ KAWKĘ A DZIKO BY SIĘ MOGŁO POBAWIĆ.

sylwia4228 2010-08-28 07:09:22


10.

jezioro w Reszlu uruchom-wtedy na pewno będziesz miał klientów

lala 2010-08-30 13:09:14


11.

a ja proponuje klub fitness, z aerobikiem , siłownią, może jakiś instruktor jogi, sztuki walki?

nana 2010-09-01 11:51:03


12.

kawiarnia z 'klimatem' z dużym wyborem kaw i przekąsek byłaby mile widziana:) na pewno bym tam często zaglądała:)

dżem 2010-09-18 15:08:23


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble