bfg 20-02-2012 godz 21:44
Co myslicie o takich "imprezach" w naszym Reszlu? Czy są dobrze organizowane itd
1.
za krótko trwają te imprezy ... ludzie się bawią a obsługa wyprasza nawet w ostatki !
Forest Gung Sound Sy 2012-02-21 12:24:34
2.
a ty siedziałbyś za 1000 zł miesięcznie do rana???? Ja rozumiem obsługę robiłbym to samo
szklane_oko_Saddama 2012-02-21 21:18:12
3.
impreza skonczyła się po 3 to jeszcze za krótko ?
iza 2012-02-22 09:48:12

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama