wróć do tematów forum

karetki

Komentarz

observwator 05-07-2009 godz 16:50

Czemu od wczoraj tak często po Reszlu jedzie karetka na sygnale, czyżby tyle wezwań?

1.

to było wesele policjanta i sygnał radiowozu który jeĽdził dookoła ratusza

jaityle 2009-07-05 17:00:38


2.

a kto to sponsorował? czy zrzucili się wszyscy podatnicy?

oko brata 2009-07-05 19:15:12


3.

juz sie nie masz do czego przyczepić...

reszelak 2009-07-05 23:48:55


4.

taka tradycja że jeżdza, moim zdaniem normalna rzecz

matyja 2009-07-06 14:46:00


5.

a moim zdaniem to nie jest normalna rzecz w czasach gdy się słyszy że policja musi ograniczać ilość wyjazdów do interwencji z powodu ograniczeń budżetowych na paliwo.a tak przy okazji może kogoś zainteresuje fakt otrzymania przez posterunek w reszlu nagrody od burmistrza "zasłużonym reszel"(jeśli coś przekręciłem w tej wyszukanej nazwie to przepraszam).jeśli wszyscy zaczną dostawać nagrody za wypełnianie swoich obowiązków to gminie nie starczy kasy na nagrody.

obermufi 2009-07-06 16:23:15


6.

Taka sytuację można nazwać tylko w Reszlu "normalną" poza tym nie mam zamiaru dokładać do czyjegoś wesela.A używanie sygnałów dzwiękowych jest uregulowane prawem.

rad.mir. 2009-07-06 17:27:58


7.

I tak możemy sobie tylko popisać, choć może odniósłby się do tego sam zainteresowany i napisał na forum jakieś wyjaśnienie??

solid_strikes_again 2009-07-06 18:34:09


8.

Na tym forum na ogół nie wypowiadają się zainteresowani... i słusznie. Trudno prowadzic rzeczową dyskusję z anonimowymi rozmówcami, którzy często są bardzo w swoich wypowiedziach prymitywni i prostaccy i uwazają, że skoro są nieznani to wolno im pisać wszystko co tylko się chce. Nie tylko w tym przypadku ale i w wielu innych osoby opluwane na tym forum po prostu milczą ... I tak jest najlepiej. Po jakims czasie dany temat zostaje zastapiony innym i ktos inny zbiera ciegi od anonimowych, "dzielnych" forumowiczow.

Fred 2009-07-06 21:44:15


9.

fred nie przesadzaj.mnie nie obchodzi czyj to był ślub.tu nie chodzi o personalia.tu chodzi o to że tradycją może być jedzenie uszek w wigilię a nie wykorzystywanie do celów prywatnych państwowego mienia.

obermufi 2009-07-07 07:28:53


10.

Do freda. Mój drogi piszesz również anonimowo jak pozostali. To po pierwsze. Po drugie widać, że sprawa cię boli. Po trzecie to napisz kto z wypowiadających się osób cię opluła, bo ja jakiś jad wyczuwam tylko w twoim poście. Pozdrawiam

oko brata 2009-07-07 14:44:50


11.

No właśnie jak to jest, ze ślubami,strażacy wyją,policjanci wyją, a ludzie się boją,bo te sygnały są do czegoś innego chyba przeznaczone.Dlaczego tak często się ich używa? Słyszałem też na pogrzebach.To jak się naprawdę coś stanie, to nikt nie zareaguje,bo pomyśli pogrzeb albo ślub.Chyba to trzeba jakoś powstrzymać i uregulować.

ale 2009-07-07 22:17:54


12.

"To jak się naprawdę coś stanie, to nikt nie zareaguje,bo pomyśli pogrzeb albo ślub." Że co? możesz rozwinąć myśl? Bo mnie się wydawa, że jak już cokolwiek jedzie na sygnale, to osobom postronnym nie pozostaje nic innego jak ino spadać z toru lotu takiego pojazdu. :D Chociaż oczywiście biorę pod uwagę, że mogę się mylić.

ale ze mnie Belmondo 2009-07-08 05:04:05


13.

To tak ma się wydawać ,sygnał to coś niebezpiecznego się dzieje,a nie śluby ,pogrzeby-niech jadą ,ale nie używają sygnału,bo niby dlaczego mają jakieś fory ,to nadużywanie przywilejów.

ale 2009-07-08 12:01:49


14.

rozumiem doskonale, mnie też by się nie chciało bez sensu do okna latać na dĽwięk sygnału karetki czy czegoś innego uprzywilejowanego, by w konsekwencji obczaić, że to jakiś mało pasjonujący pogrzeb czy ślub, a nic bardziej spektakularnego... :P

ale ze mnie Belmondo 2009-07-09 21:51:20


15.

Jeśli karetka jedzie na sygnale to decyduje o tym dyspozytorka nikt nie śmiga dla przyjemności.Błyski sa jest to uzasadnione.A wy nie macie naprawdę o czym pisać.B

bugi 2009-08-02 21:29:41


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble