wróć do tematów forum

kradzież pradu

Komentarz

sylwia4228 21-03-2010 godz 06:56

Czy ktoś wie jakie kary są dawane za kradzież prądu i kiedy można podłączyć prąd bo domyślam się ze jest odłączony.

1.

konfidentka?

cygan 2010-03-21 08:06:38


2.

uważaj co piszesz jeśli chciał byś wiedzieć to mój eksik wraz ze swoja kochanka to zrobił a ja mieszkam z 5 dzieci na stancji bo nie mogę wrócić do domu i chodzi mi ze gdybym wróciła to jest możliwość żeby mi podłączyli chociaż na kartę

sylwia4228 2010-03-21 13:57:24


3.

Musisz zwrócić się z prośbą do administratora domu czyli np. do ADM-u o założenie drugiego licznika a jeżeli Twój eks wyprowadzi się i Ty się tam wprowadzisz a nie ma zadłużenia za energie to zapewne założą Ci licznik nawet zwykły nie tylko na kartę ale jeżeli jest tam zadłużenie i nie zapłacisz to nie masz na co liczyć chyba ze porozmawiasz z dyrekcją ENERGA w Kętrzynie udowodnisz ze tam nie mieszkałaś przez ten okres czasu i żeby to albo umorzył albo ścigał Twojego eks to wówczas mozesz mieć normalnie prąd ale mówię jak jest zadłużenie to zapewne nawet na kartę nie założą bo dług trzeba uregulować

cygan 2010-03-21 15:50:03


4.

Jeżeli wiesz o nielegalnym poborze energii - podziel się z nami tą informacją. Zapewniamy Ci anonimowość i podjęcie z naszej strony natychmiastowych i skutecznych działań w celu likwidacji zgłoszonego przez Ciebie przypadku nielegalnego poboru energii. Dzięki temu szybko i skutecznie ograniczymy zagrożenie zdrowia i życia Twojego i Twoich bliskich. Z uwagi na stosowane prymitywne metody kradzieży prądu ograniczymy także bardzo wysokie zagrożenie pożarowe.

enrgi 2010-03-21 16:12:11


5.

jego już złapali a ja jestem w czasie sprawy o to żebym mogła wrócić do domu tez dowiedziałam się o tym z wiadomości na internecie wm.pl zadłużenia to nie ma tak mi się wydaje . ale to jest domek jedno rodziny a on jest głównym właścicielem.Ale dziękuję z góry za wszelkie wiadomości

sylwia4228 2010-03-21 19:47:46


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble