wróć do tematów forum

macierzyo {człowieczeństwo}

Komentarz

ja 03-06-2019 godz 16:10

moja zona była za pracą nie wazne ile po powrocie brakjej macieżyńskich odruchów mało tego po dziwnej karczemnej wymianie sugesti zostałem z dzieckiem sam jakby nie istniała dlaniej rodzxina coo tym sadzicie

1.

Sądzę, że tak. Należy odstawić używki.

ktoś 2019-06-03 16:24:29


2.

A ja myśle że jestem za aborcją.

ON 2019-06-04 11:34:32


3.

Bardzo Ci współczuję, nic juz nie zmieni tego co się stało, ale to przestroga przed rozdzielniem się rodzin. Nowe warunki i sytuacje w określonym czasie i miejscu zmieniają człowieka czasem nawet wbrew jego zasadom. Życie nie uznaje próżni i wypełnia je nowymi sytuacjami. Myślę, że żona zbyt łatwo poddala się a może nawet z chęcią zaakceptowała wolność i te inne bez zobowiązań rodzinnych życie. Nie piszesz czy Was zostawiła,ale chyba tak i jeżli odeszła to tylko do kogoś z kim związała się na tym wyjeździe. Jedyne co możesz teraz zrobić to za wszelką cenę pozbierać się po tym ciężkim lewym sierpowym, dla siebie i dziecka. Życie składa się z wielu etapów a teraz ten jeden z nich masz chyba za sobą, zapewniam, nadejdą następne z którymi też nie będzie łatwo ale masz dla kogo żyć i kogo absolutnie nie możesz zostawić. Trzymaj się, jeszcze całe życie przed Tobą, trzymam kciuki. POOOWOODZENIA

halina 2019-06-09 14:27:15


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble