Komentarz
MAGDA 05-02-2016 godz 16:28
Czy ktos pracujacy w ketrzynie wraca ok godz 21? szukam transporu powrotnego za doplata.
Ostatnio dodane na stronie www.reszel.pl
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
Reklama
kontakt