wróć do tematów forum

masakra

Komentarz

rumpel 25-07-2015 godz 16:17

Słyszeliście jak się młody Seta Andrzejek przypucował żeby nie pojechać na wakacje kto w mieście handluje rurką fajką. Normalnie sporządził listę i teraz ciężko będzie gdziekolwiek kupić.

1.

Jak się dowiedziałem już od nich nie kupuje. Wolę zapłacić więcej niż pchać im kieszenie. Tak uczciwie zwalczył konkurencję.

reszelak 2015-07-25 18:35:20


2.

Nie tylko w Reszlu tak jak to napisałeś zwalczył konkurencję ale też w Kętrzynie ten lamer narobił problemów. Wszyscy wiedzą co z tego ziomeczka za parówka i konfitura

git kentaki 2015-07-27 20:35:17


3.

co to jest ta rura fajka

denko 2015-07-30 14:28:49


4.

denko ruska fajka, bo cię do tego rankingu idiotów na facebooku zaliczą

Magda 2015-07-31 15:13:37


5.

Sprzedawczyk, zwykła konfitura, miękka faja on własną matkę dla kasy sprzeda która zresztą fajki przywożone przez niego notabene sprzedaje

Mariusz 2015-08-04 19:43:35


6.

Tacy ludzie sie nie zmieniają jest i będzie tym czym jest. Udaje kogos kim nie jest. Dziwię się ze jeszcze chodzi po tej ziemi. Okradł naubliżał poniżył setki osób i nikt z nim jeszcze porządku nie zrobił. Tylko czekać chwili jak własną matkę okradnie i pobije za to ze nie dała synkowi tego czego chciał

felix 2015-08-12 20:43:26


7.

A ja właśnie przechodząc koło jego chaty widziałem że tam biznes kwitnie. Jakaś młodzież robiła zakupy. Co do powyższej opinii to akurat niedługo nastąpi zwrot. Posadzą go na wózku i nie mam tu na myśli auta buhaha i będzie beka.

Mariusz 2015-08-13 16:45:51


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble