popsuty 27-05-2012 godz 09:08
Witam! Mam takie pytanie wie moze ktos kto sie zajmoje naprawa monitorow LCD w reszlu lub Ketrzynie.dzieki
1.
Z tego co się orientuję to chyba jeden Pan na Gałczyńskiego. Jak zapytasz w sklepie u Państwa Grabowskich to Cię zapewne pokierują.
Jaaaaa 2012-05-27 09:47:14
2.
dziekuje za pomoc
popsuty 2012-05-27 10:20:00
3.
mogę odsprzedać niedrogo
2012-05-27 16:33:15
4.
a za ile???
popsuty 2012-05-27 20:50:49

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama