wróć do tematów forum

moze ktos wie

Komentarz

rico 20-06-2014 godz 09:36

witam. na stronie UG Reszel mozna przeczytac artykul o absolutorium i tym wszystkim co dziala Burmistrz Rada i wogole. jest tam wspomniane o remoncie kaplicy pogrzebowej o jej standarcie i wyposazenie-mam pytanie czy zmienia sie oplaty za korzystanie z tego miejsca? ktos cos wie? i jaka bedzie teraz forma korzystania? bo jak wiadomo ludzie juz gadaja a nie wiem czy nie bez sensu

1.

Zapytaj u Ľródła i nie siej plotek.Forum nie jest od tego.

2014-06-20 09:55:02


2.

po to jest forum by pytać i forum jest od tego i nie są to plotki,pytać należy niedouczony...

uczona 2014-06-20 14:47:02


3.

nie sieje plotek tylko pytam. gdybym mial okazje to bym zapytal u zrodla... poza tym nie sa to informacje poufne!!!a nigdziej nie mozna znalesc,, cennika,, wiec sorry ogarnij sie a nie atakujesz

rico 2014-06-21 00:07:36


4.

Jak widać to następne ciężkie pytanie, dla niektórych za ciężkie bo może znowu wyjdzie jak u nas to wszystko działa. W Reszlu jak w Rosji masz siedzieć i klaskać dla władzy i o nic się nie pytać

Lili 2014-06-25 08:15:56


5.

sluchajcie taka informacja jest istotna.. bo skoro tam beda chlodnie i wogole to moze zmieni sie tez ,,regulamin,, korzystania z kaplicy... tak jest w wiekszosci miast... ceny tez sa czasami wygorowane , np w Biskupcu placi sie za godzine korzystania z kaplicy i to nie male pieniadze...

rico 2014-06-25 23:56:34


6.

Dla mnie ten cały artykuł to jedna wielka ściema. Jaki to Burmistrz dobry jak wiele robi. Prawda niestety jest zupełnie inna, W mieście jest coraz gorzej trzeba po prostu uciekać. W sumie dla wymierającego miasta, to tylko kaplice wyremontować. Porażka

ja 2014-06-26 10:25:58


7.

Każdy może startować do rady i coś wnieść do rozwoju miasta, nikt przecież nie broni :) Rada Miejska jest na wiecznym lajcie i im wszystko pasuje

popopo 2014-06-26 10:54:29


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble