wróć do tematów forum

oświetlenie w mieście

Komentarz

patrycja krekin 21-04-2013 godz 00:19

Dobry wieczór.Mam pytanie: który debil jest odpowiedzialny za oświetlenie w mieście? Za wszelkie namiary będę wdzięczna.Pozdrawiam

1.

Pani Patrycjo, nawet silne wzburzenie nie usprawiedliwia używania tak wulgarnych i prymitywnych słów. Jaki szacunek mamy mieć dla Pani i Pani pracy? Nie wypada...

Nieladnie 2013-04-21 07:06:17


2.

Ogólnie panuje huliganka w naszym mieście to co się dzieje w parczku z fontanną przechodzi ludzkie pojecie, pytam gdzie są mieszkańcy okolicznych ulic ? Czy Wam nie przeszkadzają krzyki ,hałasy ? Jak można tak żyć ?! Gdzie Policja nasza "kochana" przecież tam się dzieją okropne rzeczy nikt kulturalnie nie siedzi na ławeczce tam jest jeden wielki śmietnik ! Czy ławki nie mogą być przyśrubowane jak w drugim parczku ? Tam libacje alkoholowe nie są robione w taki sposób jak przy fontannie. W niedługim czasie po za ławkami jeszcze fontanne wyniosą . Najlepszy byłby monitoring bo w mieście kilka kamer ale na obrzeżach miasta wcale i nawet jak dostaniesz w pysk nie bedziesz wiedziec człowieku od kogo i jeszcze za co bo przeciez w mieście kamery muszą być aby monitorować czy Ratusza nikt nie ukradł i nie wyniósł za miasto. A z tym oświetleniem Patrycja ma zupełną rację tylko może ten debil nie potrzebny no ale każdy ma prawo wypowiedziec sie -jest wolność słowa ( niby)

amniejestszkodalata 2013-04-21 08:57:06


3.

Inaczej niż debil nie da się nazwać odpowiedzialnej osoby za to,że od godziny 18 poroświetlane sa latarnie na ulicy Warmińskiej natomiast po zmroku w ciemnościach pogrążona jest ulica Chrobrego, Orlik itd...to jest lekceważanie naszego bezpieczeństwa...zanim sie podniosą głosy o oszczędnościach to oświadczam,że jest wiele możliwości oszczędzania a jak brakuje pieniędzy na bezpieczeństwo to oznacza,że środki są żle gospodarowane.Do wszelkich osobistych przytyk nie będe się odnosić - jak się ma odwage pisać na forum i ujawniac swoje imię i nazwisko trzeba się liczyć a atakami zakompleksionych tchórzy. Ponawiam więc prośbę o wskazanie wyżej wymienionego. Miłego dnia.

patrycja krekin 2013-04-21 10:03:22


4.

Nie wypowiadam się odnośnie treści, odpowiadam tylko na pytanie. Od oświetlenia dróg jest Pan od drogownictwa w dziale techniczno-budowlanym UG.

Jaaaa 2013-04-21 10:37:40


5.

Dziękuję.

patrycja krekin 2013-04-21 10:51:10


6.

pogasić wszystkie lampy i okradniemy wszystkie sklepy

msia 2013-04-21 11:01:34


7.

Na ulicy Krasickiego też jest problem z oświetleniem ale za ten problem są odpowiedzialne władze miasta a nie jakiś Urzędnik.

mieszkaniec 2013-04-21 17:29:50


8.

Pani Patrycjo, bez względu na to, czy anonimowo, czy nie - zawsze trzeba trzymać klasę. Pani zawód wymaga od Pani kultury zarówno zachowania jak i słowa. Swoje oburzenie może Pani przecież wyrazić poprawną polszczyzną. I... przekona się Pani, że spokojne, wyważone słowa potrafią zdziałać więcej niż prostackie odzywki. Poza tym, czy akurat te forum jest odpowiednim miejscem do załatwienia sprawy oświetlenia? Czy swoim klientom poleca Pani też taki sposób załatwiania problemów? Jestem przekonana, że nie... Pozdrawiam

Nieladnie 2013-04-21 21:28:17


9.

popieram i nie popieram.A dlaczego społeczeństwo ma nie wiedzieć co kogo boli i nie ogłaszać to na publicznym forum,przecież to są nasze pieniądze które widać,że są żle zagospodarowane,i dlaczego taka sprawa ma być po cichu załatwiana,czyżby władza nie chce się ujawniać i brać odpowiedzialności za złą wykonywaną pracę.Widać jeszcze pracę urzędników jak za prl-u, wszystko załatwić po cichu.pozdrawiam

nikt 2013-04-22 10:44:42


10.

Wracam dzisiaj ze szkoły ulicą Łukasinskiego, godz. 15.00, a tu patrzę wszystkie latarnie się świecą... patola

marzena 2013-04-22 15:44:10


11.

Przeżywacie jak mrówka okres. Ciemno Wam to zainwestujcie w latarkę i baterie do niej. Na pewno przyda się wam w życiu np. idąc do piwnicy po słoiki z ulubionymi konfiturami babci Zosi lub na biwaku by nie wpaść w jakiś dołek, nie wdepnąć w ekskrementy lub na ulicach miasta coby nie złamać sobie nogi w niektórych miejscach gdzie chodniki są nierówne. Myślę, że to jakaś większa awaria i nie chce mi się wierzyć, że nikt tego nie zauważył. Z pewnością już ktoś działa w tym kierunku... Czasami nie da się wszystkiego zrobić natychmiast. Kiedyś w ogóle nie było oświetlenia i ludzie sobie radzili. Cieszcie się, że macie je w domu... ;)

Statixxx 2013-04-22 16:00:30


12.

Pani Patrycjo, kilka lat temu poruszyłem ten sam temat tylko w bardziej kulturalny sposób i uzyskałem odpowiedĽ.Te światła nie palą się, że jakiś "debil" (jak to Pani określiła) coś przegapił,tylko tak jak wtedy robiony jest coroczny przegląd oświetlenia i to wymaga przestrzegania pewnych procedur.Zaznaczam nie jestem urzędnikiem gminnym tylko zwykłym obywatelem.

jeryk 2013-04-22 16:05:07


13.

Patrycja jest znana z tego ,że lubi na wszystko i na wszystkich wylewać pomyje,taki to już charakterek.

2013-04-22 16:28:33


14.

Najważniejsze,że oświetlenie już jest. Tym co sobie na mnie poujadali mam nadzieję,że ulżyło w bólu i męce ich marnej egzystencji. Jeśli odpowiedzialny człowiek poczuł się urażony to przepraszam. Ciekawi mnie natomiast,gdzie mogę znaleĽć i zapoznać się ze wspomnianymi wyżej procedurami przeglądu oświetlenia, w szczególności w zakresie takiej czynności, jaką jest wyłączanie świateł na trzy dni w tych samych miejscach w godzinach nocnych. Mogę prosić o jakiś namiar?-to do Pana o nicku Jeryk jeśli to nie problem. Pozdrawiam

patrycja krekin 2013-04-22 22:36:24


15.

Z tego co się dowiedziałem to była to awaria. Nie naprawiana była najprawdopodobniej ze względu na to, że awaria miała miejsce w weekend. I nie chodzi tu o bagatelizowanie problemu przez reszelskich urzędników a o pracę firmy, której zleca się takie naprawy (wolna sobota i niedziela). Nie był na pewno to przegląd :D

Jaaaa 2013-04-23 07:29:44


16.

Kolejny dzień światło się świeci, a kolejny wieczór ciemno jak... ja cie kręce

reszelekekekeke 2013-04-23 21:17:57


17.

Wniosek więc prosty: ani to wina przeglądu, ani firmy, której zleca sie naprawy rzekomych awarii...jak nie zaniedbania w utrzymaniu chodników i porządku w mieście to brak nocą oświetlenia ulic. Jednym słowem w Reszlu nie ma gospodarza.

patrycja krekin 2013-04-23 22:14:16


18.

Oj jak szybko zmienił się Pani pogląd na "władzę" jak się chciało świadczyć porady prawne na rzecz gminy to była cisza, a jak się przegrało przetarg to jest inna "gadka". :)

ktostam 2013-04-24 10:11:00


19.

Ja nigdy nie świadczyłam porad prawnych na rzecz gminy tylko na rzecz ludzi, którzy przychodzili do MOPS:)i robię to do dzisiaj:O)

patrycja krekin 2013-04-24 14:05:23


20.

Porady za które Gmina płaciła i to spore pieniądze z tego co wiem.

2013-04-24 17:31:50


21.

Masz jakieś zastrzeżenia co do mojej pracy w MOPS? Kto za co płacił a za co nie zapłacił jest jawne - w każdej chwili każdy może zobaczyć. A Gmina to płaciła z podatków ludzi, którzy korzystali z darmowej dla nich pomocy prawnej. Mimo,że mi nikt za to nie płaci pomoc prawna nadal jest, co tak boli takich jak ty.Jestem oczywiście za tym,żeby ujawnić dochody każdego,komu płaci "Gmina" ciekawe czy wtedy tak byś ujadała :)

patrycja krekin 2013-04-24 18:24:06


22.

mam pytanie : co ja mam poradzić ? gdzie dostane porade na te pytanie?

mop 2013-04-24 19:40:59


23.

a latarnie dalej się pala, tym razem na ulicy Słowiańskiej...

nana 2013-04-26 16:48:17


24.

przy sklepie u p.Kurstaka, w pobliżu miejsca gdzie budki telefoniczne jest tablica ogłoszeń głównie z MOK-u i biblioteki wisi ogłoszenie dotyczące oświetlenia,napisane jest że to awaria trudna do naprawienia i jeszcze kilka dni to potrwa...

Pomponiara 2013-04-27 20:54:59


25.

Ja się nie dziwię, że ta pomoc prawna jest za darmo... Był tu kiedyś wątek, który obnażył niekompetencję pani Patrycji...

cykuta raz! 2013-04-30 13:28:51


26.

Niekompetencja Pani Patrycji polegała na tym,że miała rację i sprawa została umorzona:)Z mojej pomocy nie musi korzystać nikt, komu to nie odpowiada rynek jest wielki i szeroki,a prawników (nawet samozwańczych) jest wielu do wyboru do koloru...

patrycja krekin 2013-05-01 23:06:35


27.

W czym miała Pani rację? Bo - z tego, co pamiętam - miała Pani kłopot ze sformułowaniem racjonalnych wypowiedzi... Czy sprawa została umorzona (i dlaczego)- tego nie wie nikt. I jaki wpływ na rozwój wypadków miało odwołanie wiceburmistrza - tego też nie wie nikt, bo Pan Burmistrz uznał, że z niczego nie musi się tłumaczyć. A wydaje mi się, że jedyną "represją" za złamanie ustawy jest właśnie pożegnanie się ze stanowiskiem. Ale co ja mogę wiedzieć...

Pani Helenka 2013-05-31 05:06:55


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble