xxx 22-06-2014 godz 16:58
Witajcie, Nie wiem czy wszyscy widzieli jak odnowione są garaże przy ulicy Mazurskiej blisko sklepu P.Kwiatkowskiej. Dokładnie chodzi mi o graffiti. Myślę że należą się gromkie brawa dla malujących chłopaków, z brzydkich obdrapanych ścian zrobili naprawdę ładne dzieło. Z racji ze mieszkam dość blisko już parę razy widziałem przyjezdnych robiących zdjęcia malowideł. Brawo za inicjatywę i poświęcony czas na odnowienie i ożywienie tego miejca!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama