xxx 22-06-2014 godz 16:58
Witajcie, Nie wiem czy wszyscy widzieli jak odnowione są garaże przy ulicy Mazurskiej blisko sklepu P.Kwiatkowskiej. Dokładnie chodzi mi o graffiti. Myślę że należą się gromkie brawa dla malujących chłopaków, z brzydkich obdrapanych ścian zrobili naprawdę ładne dzieło. Z racji ze mieszkam dość blisko już parę razy widziałem przyjezdnych robiących zdjęcia malowideł. Brawo za inicjatywę i poświęcony czas na odnowienie i ożywienie tego miejca!

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama