wróć do tematów forum

odwaga

Komentarz

reszelak 06-03-2010 godz 14:38

Wszyscy nażekali na Pana Romana Borejkę.wybuchła wielka afera że to złodziej,oszust że powinien podać sie do dymisji.wszyscy anonimowo wypowiadali sie na jego temat w negatywnym sposób.A czy teraz znajdzie sie osoba która bedzie potrafiła przeprosić i przyznac siś do swojego błędu i do fałszywych oskarżeń.

1.

wyjmij język z jego tyłka...

lala 2010-03-06 15:17:58


2.

Tzn. nie podlizuj mu sie lizusie bo Cie wssie lizuse !!!!

Gerwazy 2010-03-06 15:23:17


3.

Jeżeli dla prawników i innych decydentów wyjaśnienie tej kwestii zajęło tyle czasu(to ja jako prosty obywatel miałem prawa nie wiedzieć,że jest to jednak "zgodne z prawem"),zresztą nie zgadzam się z takim stanem prawnym..W supermarkecie jest promocja na wazelinę(zrób zapas).

patriot 2010-03-06 16:32:28


4.

Więc tym bardziej - skoro nie wiesz i nie jesteś znawcą prawa - nie oceniaj, nie krytykuj, nie pluj na ludzi. No cóż, taka nasza polska mentalność...

zgryz 2010-03-10 10:08:43


5.

Nie plułem jadem,ale jeśli pamiętasz sam pan radny mówił że ewentualnie zwróci wynagrodzenie(więc wynika z tego iż sam uważał że mógł złamać prawo).

patriot 2010-03-11 09:45:08


6.

Ale Pan radny powiedział, że zwróci pieniądze jeżeli złamał prawo, czyli nie wiedział jaka jest jego sytuacja, więc nie zabrał ostatecznego stanowiska tylko czekał na opinię prawników, a niestety wiele osób zanim te opinie nadeszły już go skreśliło i nazwało oszustem - ja się okazuje bez racji. Szkoda, że wiele osób nie potrafi utrzymać swojej zawiści na wodzy.

miko 2010-03-11 23:37:23


7.

No dobra. Jak zwykle wszyscy mają rację. Proszę niech sam "zainteresowany" poda w tekście otwartym lub jego "rzecznik" jakich dokonał czynów jako radny powiatowy i prezes wodociągów, które to czyny będą zarejestrowane na złotych stronach historii miasta Reszel i powiatu Kętrzyn. Ja osobiście mam techniczną amnezję i widzę ostatnie rachunki za wodę i tylko pamiętam jak głosowali radni na temat podwyżki na NIE. Jak to się stało, że podwyżka jest i to większa jak inflacja. Chyba ktoś tu zakpił sobie ze wszystkich i zrobił "samorządowe" jaja. Pytanie zasadnicze, czy płacimy za decyzje Pana Prezesa czy decyzje "radnych", czy to wszystko na jedno wychodzi.

woda 2010-03-14 23:33:20


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble