wróć do tematów forum

odśnieżanie

Komentarz

Nic nie robicie 02-04-2013 godz 11:48

Do wiadomości Pana Burmistrza i Pana Prezesa ZUK. Panowie czy Wy macie choć trochę poczucia bezpieczeństwa??!! Nic kompletnie nie dbacie o porządek i o bezpieczeństwo w NASZYM RESZLU. Dzisiaj wracając z miasta poślizgnąłem się na ulicy przechodząc na drugą stronę na chodnik, na chodniku też sie poślizgnąłem ale z upadkiem, chodzę jeszcze o kuli wiec nie jest łatwo mi chodzić jeszcze swobodnie. Nie chodzi tu o mnie, ale o wszystkich mieszkańców Reszla. Jeśli któryś z mieszkańców coś by sobie zrobił, złamał, zwichnął czy skręcił to WY ODWRÓLIBYŚCIE SIĘ TYŁEM I TYLE, nie odpowiedzielibyście za krzywdę bo to nie wasza sprawa tak?!!!Włąsnie że WASZA szczególnie dbac o porządek i bezpieczeństwo w naszym mieście Reszel. Miejcie dobra dusze i serce do ludzi, zacznijcie dbać o porządek, zbierajcie zalegający śnieg na przyczepy i wywoĽcie do rzeki w parku, zacznijcie w końcu dbać o NASZE WSPÓLNE MIASTO!!! A nie, myślicie że jak roztopy idą to nie trzeba już robić, tylko siedzicie na tyłkach za przeproszeniem i kase liczycie. Ludzi ogarnijcie się, wybraliśmy Was z nadzieją na polepszenie się sytuacji, a tu ZONK, tak sie nie robi. Zacznijcie dbać dbać dbać!!! Zalegający śnieg naprawdę jest utrudnieniem w chodzeniu. Oczyszczone chodniki z zalegającego śniegu i w ogóle czyste chodniki to zadowolenie mieszkańców i bezpieczeństwo przede wszystkim

1.

gdyby w moim domu drzwi wejsciowe z dworu do budynku otwierały się nie do korytarza a na zewnątrz nie wyszłabym z domu panowie odśnieżyli chodnik rzucajac wszystko pod drzwi !!! IDIOCI

mazurska 2013-04-02 14:34:37


2.

Ludzie weĽcie się też do roboty...ileż to można robić.Jedzcie do innych miejscowości i zobaczcie jak tam wygląda.Nie bądĽcie śmieszni.Narzekacie tylko.Tak jest w całej Polsce i trzeba to jakoś wytrzymać,a nic się nie stanie,jak koło siebie trochę odśnieżycie.Trochę wyrozumiałości.

2013-04-02 15:59:29


3.

Ja tez w poniedziałek miałam problem wyjazdu z parkingu koło przychodni.Ulica owszem odśnieżona ,ale wjazd zawalony śniegiem .Przejście dla pieszych tez zawalone.Bezmyślność tylko może być w Reszlu

2013-04-02 16:01:43


4.

zwaly śniegu przy krawężniku ...ok ale śnieg wrzucać pod drzwi to śmieszne i nie zamierzam wziąć się za robote tzn odśnieżać sobie chodnik bo nie mieszkam w prywatnym domu tylko z gminy a ci ludzie co to robią mają za to płacone ja za nich pracy wykonywac nie będę !!! A z domu niestety muszę wyjść

z poważaniem 2013-04-02 17:03:43


5.

Nic Ci się nie stanie jak trochę odśnieżysz.A tak na marginesie to mniej pretensje do śniegu ,że pada.Co za czasy ,co za ludzie.

2013-04-02 22:55:57


6.

myślę, że wypowiedĽ "z poważaniem" powinna zamykać całą dyskusję a admin powinien cytat z niej zamieścić na głównej stronie. "nie mieszkam w prywatnym domu tylko z gminy" normalnego człowieka pracującego na swoje mieszkanie zwala z nóg. prawda jest taka, że na twoje mieszkanie zrzucają się wszyscy mieszkańcy gminy (bo te pieniądze powinny być przeznaczone na jakiś ogólny cel a nie kąt dla ciebie). zamiast być wdzięcznym za to, że gmina (czyli jej mieszkańcy) sponsorują ci dach nad głową pomstujesz na śnieg na ulicy. co do warunków na drogach i chodnikach - opamiętajcie się. jest zima i śnieg pada jak opętany. nie oczekujcie, że chodniki i drogi będą doczyszczone do żywego kamienia! i jeszcze jedno... "nie zamierzam się wziać za robote" ... każdy normalny człowiek wstydziłby się takiego zdania

koty_za_ploty 2013-04-02 23:45:47


7.

do koty_za_ploty : Ja pracuje i nie musze pracowac za kogos pracuje sam za siebie dla siebie i swojej rodziny płace czynsz podatki itp wiec niech robia ci co musza i im płacą za to ! i tyle co powiem ja za kogos pracy wykonywac nie zamierzam mi za to nikt nie zapłaci a z ZUK-u zamiast bąki zbijac niech sie wezmą solidnie do pracy

z poważaniem 2013-04-03 06:39:19


8.

No straszne, zimą jest ślizgo i jest śnieg.Mam pytanie do burmistrza: dlaczego ZUK nie rozpali np.300 ognisk przy chodnikach. Jak idę do pracy to marznę a tak to by na pewno było cieplej.

anna 2013-04-03 10:20:30


9.

Z tego co wiem to już nie ma ZUKU w Reszlu,piszecie a nie jesteście zorientowani.

2013-04-03 16:39:05


10.

to są juz ogólnie Wodociągi ale jak napisze sie jak trzeba inni nie wiedzą i będą znów głupoty pisać ze od kiedy wodociągi mają odśnieżać miasto bo od tego jest ZUK. Tak wiec dla uproszczenia trzeba stosowac nazwy

z poważaniem 2013-04-03 17:55:34


11.

Jest nieco inna propozycja-mianowicie, może należy zaangażować reszelskich zbieraczy 10gr do wina pod pelcowizną i przy "alkoholach" zebrać ich wszystkich do kupy(kupa-trafne określenie-od wydzielanej przez nich intensywnej woni) jak to miało miejsce w polsce ludowej podczas akcji rozładowywania wagonów z węglem i wykopków i niech działają w imię wyższych celów wspólnego dobra społeczności.

Kasia 2013-04-04 22:42:42


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble