wróć do tematów forum

orkiestra

Komentarz

Pomponiara 14-04-2013 godz 14:49

Witam. Co myślą Państwo o stworzeniu orkiestry dętej? Mamy wiele uroczystości by ta orkiestra mogła się prezentować,dni Reszla,wygrane mecze Orląt,Boże Ciało,Pasterka,Wielkanoc,Reszelska Noc Artystyczna i wiele wiele innych. Można napisać projekt by pozyskać środki z Unii na takie przedsięwzięcie. Nasza reszelska młodzież mogłaby pokazać coś co robili by wspólnie. Piękne stroje dla dziewczynek i chłopców. Co o tym myślicie?

1.

Myśl przednia warta realizacji. Uczestnictwo młodzieży w orkiestrze to o tyle mniej na ulicy a przy tym fajna zabawa, rozrywka i korzyść. Jedynie zastanawia mnie ograniczeni9e do młodzieży a dlaczego nie dla każdego. Mam 52 lata i swego czasu przez kilka lat grałem w orkiestrze. Nie wykluczone , że znowu podjął bym wyzwanie. Znam też osoby z mojego rocznika i młodsze co też grały w orkiestrze na rożnych instrumentach. Dobrze by było aby ten temat nie umarł jak wiele innych inicjatyw

reszelak 2013-04-15 11:26:30


2.

To organizujcie się i grajcie.

2013-04-15 13:13:24


3.

Zbierzcie ekipę z instrumentami i grajcie. Aby otrzymać jakiekolwiek wsparcie ze strony władz, to nie liczyłabym na wiele. Władza zajmuje się "oszczędnościami" i utrzymaniem posadki dla wice. Może ew. jako stowarzyszenie?

qwed 2013-04-17 12:00:29


4.

Proszę nieeeeeeee, orkiestra? Ludzie może choć troszkę zacznijmy się cywilizować? Nie uwsteczniać! Nieróbcie z tej mieściny większej wiochy niĽli jest. Orkiestra? Co to za utopijny pomysł? Pierdziszewo Wielkie i Biedaszki Małe mogą mieć orkiestrę na dożynki i inne wiejskie spędy o matko i córko na Boga odchodĽcie od tych prowincjonalnych ograniczonych zapatrywań i utopijnych zapędów...komuna skończyła się 24 lata temu.

Kasia 2013-04-19 05:46:44


5.

Ale Reszel to nic innego jak te Pierdziszewo czy nie obrażając Biedaszki więc o co ten krzyk ? Na naszą METROPOLIĘ to świety nie pomoże. Ale jak ktoś ma zapał to mu tylko przyklasnąć !

maloh 2013-04-19 17:32:15


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble