wróć do tematów forum

orły

Komentarz

lala 27-09-2009 godz 07:22

nic się nie stało Orlęta nic się nie stało!!! Pięć to za mało ....... Orlęta nic się nie stało!!!!! Hehehehe.....

1.

Ech co ja widzę Orlęta znów w siódmej lidze... ech co ja widzę orlęta znów w siódmej lidze!!!!! dzieki super trenerze za ciężką pracę z zawodnikami. Trzeba przyznać że trafiłeś z formą .... w okres przygotowawczy Hehe he!!!! Fortuna Gągławki już nie może się doczekać kiedy przyjedzieciee!!!!!!!

szmucipuci 2009-09-27 07:09:42


2.

żal przyznać ale orlęta nie wiedziały co robią na boisku niektórzy rękawami oddychali nie mieli sił !! A klasa nas czaka albo zmiana trenera na następną rundę może coś uda się uratować! niech zarząd reaguje by nie było za póĽno

ggggggg 2009-09-27 08:44:35


3.

A jak w tamtym sezonie chłopaki mieli po pierwszej rundzie 13 punktów to co pisaliście???!!!NIC!!!A w 2 rundzie było o wiele lepiej i to z tym trenerem!!Po kilku kolejkach mieliśmy więcej punktów niż przez całą wcześniejszą rundę...Ja myślę że tu więcej chodzi o zaangażowanie chłopaków w trening...choc trener musi motywawac ich.Więc zamknijcie mordy i dopingujcie ORŁY!!!! Widac że chłopaczki z juniorów piszą na forum...niespełnione kariery:D:D A co do gry kombinacyjnej to chłopaki po prostu nie mają umiejętności na taką grę...chcąc nie chcąc jest GAŁA DO PRZODU...więc ja wole gała do przodu ale żeby wyniki były...a myślę że będzie lepiej...(mam nadzieje)

chłopak z okolic 2009-09-27 09:51:54


4.

to trener nadaje ton ustala skład i taktykę orlęta graja bez pomysłu i to trener powinien sam zrezygnować bo jak jest to wszyscy widzieli.

olo 2009-09-28 08:26:51


5.

Najlepiej wieszać psy na wszystkich. żenada, lepiej nic nie piszcie. Orły to my, kibice. Wy do nich nie należycie.

solid_strikes_again 2009-09-28 21:28:14


6.

Czy wy wiecie co wy gadacie ? Kilka lat temu jak Orły grały to cały Reszel z nimi był, kibicował im tak że wszyscy w mieście wiedzieli ,że mecz jest, drużyna miała motywację do działania ,bo RESZEL z nimi był, a teraz to co się dzieje. NIC, nie potraficie ich wspomóc nawet duchowo najlepiej zwalać na trenera i chłopaków. Niestety klub jest biedny i chłopaki i tak ,że biegają za darmo, chwała im!!!

mazurska 2009-09-30 07:08:57


7.

co ty solid p......... kiedy ostatnio byłeś na meczu? a to że chlopaki biegają za darmo to niestety należy coś wypracować żeby mieć za to kase a co do trenera zdania nie zmienię chłopaki grają bez ładu i składu nie wszyscy chodzą na treningi i mamy efekty.

olo 2009-09-30 07:28:20


8.

Olo akurat solid na pewno był na meczu...tego to mu nie możesz zarzucic...a co do pieniedzy za granie to w Reszlu już nigdy nie bedzie w piłce konkretnych pieniędzy bo nie ma kto kasy wyłożyc...a chłopaki grają dla miasta i mieszkańców za frajer dla własnej satysfakcji i nie powinno się na nich wieszac psów!!!A tym bardziej jak ktoś przychodzi na stadion tylko narzekac to ja wole żeby wogole nie przychodzil...rozumiem zdrowa i konstruktywna krytykę ale nie to co slysze siedzac na trybunach!!!to jest po prostu poniżej poziomu człowieka choc troche inteligentnego...

chłopak z okolic 2009-09-30 12:26:28


9.

"chłopcze z okolic" jaki ty jesteś boski "intęligęntny" prezentujesz typowy przykład środka od kapusty stawiając swój intelekt na szczycie umysłowych wyżyn, a resztę ludzi z trybun zaliczasz do mało rozwiniętych umysłowo, obrażasz wielu wielu wielu ludzi.

pia 2009-10-01 08:21:25


10.

Pia człowieku czytaj ze zrozumieniem!!! Ja nie piszę, iż wszyscy z trybun to narzekacze poniżej jakiegokolwiek poziomu...ale dużo osób przychodzi na mecze ponarzekać i "pluć" na piłkarzy!!! I widać z twojego oburzenia że Ty jesteś jedną z tych osób...ja rozumiem krytyka jest i będzie ale musi być konstruktywna oraz poparta faktami a nie, że wszystko Ľle!!! I teksty typu ja to bym lepiej to tamto...to proszę iść na trening i się wykazać, a póĽniej w meczu pokazać swój talent i kunszt...no i oczywiście inteligencje jaką ktoś popisuje się na trybunach...tyle w tym temacie...i przestań narzekać....

chłopak z okolic 2009-10-04 14:40:56


11.

Pia człowieku czytaj ze zrozumieniem!!! Ja nie piszę, iż wszyscy z trybun to narzekacze poniżej jakiegokolwiek poziomu...ale dużo osób przychodzi na mecze ponarzekać i "pluć" na piłkarzy!!! I widać z twojego oburzenia że Ty jesteś jedną z tych osób...ja rozumiem krytyka jest i będzie ale musi być konstruktywna oraz poparta faktami a nie, że wszystko Ľle!!! I teksty typu ja to bym lepiej to tamto...to proszę iść na trening i się wykazać, a póĽniej w meczu pokazać swój talent i kunszt...no i oczywiście inteligencje jaką ktoś popisuje się na trybunach...tyle w tym temacie...i przestań narzekać....

chłopak z okolic 2009-10-04 14:41:12


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble