wróć do tematów forum

oszust

Komentarz

barbara 01-10-2010 godz 20:48

czy kogoś też oszukał calkiem niedawno Pan, ktory chodzil po domach i oferowal wymiane drzwi i sprzedaz rolet- mowil ze jest z Bartoszyc.spisal ,,umowe" wzial zadatek na poczet kupna rolet i zwial. do dnia dzisiejszego nie ma ani rolet ani pieniedzy. dran jeden. dobrze, ze niewiele mu zaplacilam bo od poczatku wydal mi sie podejrzany.dzis nie odbiera telefonu.

1.

Gdzie to rozum naprzód płacić.

wp 2010-10-02 10:41:23


2.

mnie tez oszukal.zaplacilam niewiele bo 80zl ale szkoda i tego, tylko ze ja zamowilam drzwi.a umowe tez podpisalam.dzis telefon milczy. myslalam ze tylko do mnie nie chce przyjsc jak moj maz powiedzial mu jest gburem i ze jest opryskliwy-bo faktycznie taki byl.mam nauczke juz wiecej nie wpuszcze do domu zadnego domokrazcy

kasia 2010-10-02 11:46:21


3.

Macie takie rzeczy w sklepach i można taniej kupić niż u tych domokrążców ,czy naprawdę ludzie są jeszcze naiwni...rolety tanie są w sklepie żelaznym,polomarkecie i wielu innych ,nie rozumiem po co dawać kasę taki draniom.

janko 2010-10-02 17:55:27


4.

Nie można generalizować. Nie każdy człowiek, który przychodzi do was to złodziej. Dla wielu ludzi jest to po prostu praca, którą wykonują najlepiej jak potrafią. U mnie facet też przyszedł ( pewnie to nie ten sam facet,bo od kilku dni mam nowe drzwi w dobrej cenie). Tylko, że ja nie zapłaciłem zaliczki, więc nie było ryzyka z mojej strony.

szcze_pan 2010-10-03 09:22:20


5.

Nie można też być naiwnym, zobaczcie sobie, ile takie drzwi kosztują w normalnych marketach budowlanych i sami odpowiecie sobie na pytania jeżeli już zamontowaliscie, ile przeplaciliście... Takie działaniania mają na celu nabijać klijenta ,ale kto z Nas się przyzna jeżeli nawet tak jest.No chyba,że nie liczymy się z kasą, to pewnie niech nabijają.

2010-10-03 09:29:20


6.

brawo naiwniacy - za wasze poglądy i głupotę.

1966 basia 2010-10-04 09:49:16


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble