wróć do tematów forum

Porady prawne

Komentarz

On26 15-10-2014 godz 14:36

Mam pytanie.Tak czytam tu wypowiedzi Pani Patrycji K. Czy ktoś może mi powiedzieć czy korzystał kiedyś z porad prawnych tej Pani? Czy ktoś był reprezentowany przez tą Panią w sądzie??? Słyszałem bardzo różne dziwne opinie....

1.

co to za prawnik ? udziela takiej porady bys sie nic dowiedział zapłacił kase i jeszcze raz przyszedł po porade i znowu zapłacił ,teraz z tych młodych prawników nie ma konkretnego ,lepszy dobry adwokat jakis jak wiem taki jest w giżycku bo do rzeczy mówi i prawde

krycha 2014-10-15 16:35:51


2.

ile ludzi tyleopini... mi Pani Patrycja pomogla ,dobrze pokierowala moja sprawa i utarla nosa nie doszkolonym urzednikom!!!!za dodatkowa porade w innej sprawie nie wziela wynagrodzenia-powiedziala ze wystarczy zwykle dziekuje... ale jak wspomnialem na poczatku ile ludzi tyle opini... jamam pozytywna!!!!

rico 2014-10-17 00:04:32


3.

ten rico to pewnie ta partycja sama o sobie pisze i sie chwali

party 2014-10-17 20:28:45


4.

Za to, co napisałaś, pani Patrycja powinna podać cię do sądu. Patologią to jesteś ty, niestety.

RESZELANKA 2014-10-17 23:08:25


5.

party z tego co wiem to Pani P.K. zazwyczaj w swoich postach podpisuje sie imieniem i nazwiskiem pod postami... zapytano o opinie a ze moge w tej konkretnej sprawie sie wypowiedziec to to robie a nie jak Ty siedze i tylko prowokuje i podjudzasz do szkalowania kolejnej osoby,,, i nie klepie bez sensu w klawiature jak co niektorzy dla wywolania sensacji!!!!

rico 2014-10-21 11:13:59


6.

czy ta pani jest prawnikiem???

jola 2014-10-26 00:50:06


7.

to krętaczka, złodziejka i wyłudza pieniądze!!!!!! nie zna się na niczym. grubsze sprawy kamufluje i udaje, że prowadzi, a nic nie robi. nie wystawia pokwitowań na pobrane pieniądze i udaje, że nie wzięła. Ludzie, uciekajcie od niej bo ona nawet nie jest prawnikiem, prawo skończyła i tyle, nie ma jej w żadnej izbie prawniczej!!!!!!!!!!! poszkodowani ludzie z Reszla i okolic przez tą krętaczkę, powinni się zebrać i zrobić jej sprawę w sądzie. jeśli jesteście poszkodowani przez tą kobietę, piszcie ii600ii@wp.pl

Matka 2014-10-27 12:06:46


8.

U nas w Reszlu tak jest ze wszyscy wszystkich oceniają,nie patrząc na siebie i swoje błedy.Jestesmy tylko ludzmi ,każdy je popełnia.Kazdy ma prawo wyboru...jezeli uwarzacie ,ze ta pani nie nadaje sie na radna poprostu nie głosujcie,a nie oczerniacie i ublizacie...to prostackie zachowanie.

Zosiasamosia 2014-10-30 10:27:24


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble