wróć do tematów forum

pies

Komentarz

krzysztof 27-05-2010 godz 12:59

czy ktoś w końcu zainteresuje się losem tej biednej suczki która koczuje na działkach na ogrodowej?wiem że ludzie ją dokarmiają ale co mają zamiar zrobić z tym nasze władze?

1.

tez jestem ciekawa.Ludzie mowia ze Ci z parku ja zlapali do schroniska ale im uciekla.Co z tego ze ludzie ja dokarmiaja jak ona nie chce jesc.Przychodzi do mnie na podwórko napic sie wody.Ktos musial ja bic bo boi sie podejsc.Jak tak dalej pojdzie to to zdechnie z glodu

ziuta 2010-05-27 20:05:34


2.

to nie znaczy ze nie je odludzi bo biła bita nie będzie miła zaufania do ludzi ale jeśli nie je od nikogo to znaczy ze była wcześniej tresowana ze nie ma brać nic od nikogo tylko od swego pana.

sylwia4228 2010-05-28 07:40:24


3.

Czy ktos wie co sie dzieje z ta suczka?Jakis czas juz jej nie widzialam,czyzby ktos ja w koncu zabral?

Kropka 2010-06-02 12:46:03


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble