wróć do tematów forum

pilnujcie swoje psy

Komentarz

waliś 44 16-03-2012 godz 13:47

W okolicach ulicy Łukasińskiego i Zwycięzców wiecznie wałęsa sie wilczur ,może właściciel zainteresowałby sie swoim pupilem. w niedziele wieczorem omijałem te ulice bo leciał prosto na mnie.Z konieczności musiałem iść inną drogą -ale na drugi raz zadzwonie na policje

1.

W Reszlu prawie WSZYSCY właściciele psów nie dostosowują się do przepisów pierwszy to kaganiec

xdzix 2012-03-16 17:32:50


2.

Po co sie człowieku zalisz tu.Gówno mnie to obchodzi ze masz zamiar na policje dzwonic i ze miałes problem z tym psem!Idz niech mamusia cie pocieszy i w czółko pocałuje he he!Ciekawe cz wy tak przepisy przestrzegacie.kazdy widzi tylko kogos a nie siebie!po co pisac o tym na forum,myslisz ze akurat właściciel musi zagladac tu?idz do niego i powiedz mu to prosto w oczy!!!FAŁSZYWI LUDZIE!!!

rewiu 2012-03-16 18:08:08


3.

ja nie rozumiem po co kaganiec dla psa skoro pies jest na smyczy i przyjaĽnie nastawiony do ludzi, skoro sie na ciebie xdziz nie rzuca na ciebie to kaganiec nie potrzebny lepiej naucz ludzi zbierać odchody po swoich pupilach

2012-03-17 18:52:02


4.

O właśnie widze że jednak właściciel tego psa tu zagląda..charakterek hm..

waliś 44 2012-03-18 18:20:54


5.

xdzix - tobie powinni założyć kaganiec ;d

Czaroś 2012-03-18 22:53:46


6.

popieram pierwszy post. Pilnujcie ludzie swoich psów.

karo 2012-03-19 07:10:02


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble