wróć do tematów forum

piękny Reszel

Komentarz

fox 02-06-2009 godz 11:25

Nasz Reszel pięknieje w oczach. Cieszy mnie to ogromnie bo kocham to miasto...

1.

Zgadza się, za każdym razem jak przyjeżdżam to zauważam.

oj tak 2009-06-02 12:48:04


2.

Reszel zawsze był piękny i od zawsze miał swój urok osobisty tylko należy to spostrzec a nie widzieć tylko szare i ponure zakątki miasteczka. Ja też uwielbiam to miasto mieszkałam rok w innym większym miasteczku równie pięknym lecz ponownie wróciłam tu bo tu są moje korzenie,rodzina i tu sie urodziłam i wychowałam po prostu tu jest mój DOM

marzena 2009-06-03 08:46:35


3.

urok osobisty :)?

solid_strikes_again 2009-06-03 11:15:03


4.

W takim małym miasteczku,nie powinno być żadnych "szarych zakątków".Nasze piękne miasteczko,jest przez nie szpecone,ponieważ leżą w centralnych miejscach(Hotelowa,stara plebania).

patriot 2009-06-04 13:53:21


5.

kolejnym szarym zakątkiem w reszlu jest spichlerz.moim zdaniem władze powinny już teraz wymóc na właścicielu zabespieczenie tego obiektu(naprawa dachu,wzmocnienie konstrukcji)bo gołym okiem widać że za niedługi czas podzieli los hotelowej.

obermufi 2009-06-06 14:47:58


6.

Zgadzam się z Tobą obermufi,szkoda by było aby podzielił los swojego bliĽniaka,zburzonego w 1985roku,jeżeli dobrze pamiętam..chciałbym się mylić,ale myślę że może być powtórka..

patriot 2009-06-06 15:10:10


7.

według mnie najgorsza jest lekkość bytu właścicieli,po co w ogóle kupują zabytek skoro potem pozwalają mu niszczeć.jeśli życie zweryfikowało ich plany to zawsze mogą przekazać obiekt miastu.może znajdzie się ktoś kto weżmie się za remont

obermufi 2009-06-08 10:25:47


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble