wróć do tematów forum

plac zabaw przy przedszkolu

Komentarz

beti 23-06-2009 godz 21:54

miał to być plac zabaw dostępny dla wszystkich dzieci,a okazuje się ,że owszem jednak godziny przebywania na jego terenie ustala ktoś za nas,nie my -rodzice.dzieci przedszkolne się bawiły,moje i nie tylko stały przy zamkniętej bramie jak p..o co tu chodzi?/kto to wymyślił??bo jeśli jest to decyzja personelu przedszkola to po prostu masakra.bo czym się różnią dzieci przedszkolne od tych które siedzą w domu??no jedno jest pewne.te które tam uczęszczają-płacą.proszę o opinię na ten temat rodziców zainteresowanych tą sprawą.

1.

Chyba plac jest otwarty od rana do wieczora ,bo tak miało być.Jak jest inaczej to niedobrze trzeba furtkę wymienić...a Panie z Przedszkola co mają do tego, Teren jest gminy.To po co robili ten plac.

janko 2009-06-23 21:43:50


2.

ale tak nie jest.są wyznaczone godz.w których dzieci z miasta nie moga przebywać na placu podobno dostępnym dla wszystkich.nie wiem kto to ustalił.tak jest.po prostu.kosztem gminy jest darmowy plac dla prywatnego przedszkola.chyba też się zgloszę do gminy żeby mi coś wybudowała.

beti 2009-06-24 09:48:32


3.

Tak, jest nawet kartka wywieszona że od 11 do 12 i od 14 do 15:30 mogą tam być tylko dzieci z przedszkola. Zaakceptował to pan burmistrz i tak zostało.

Reszelanin xd 2009-06-24 10:34:04


4.

to zmienic kartkę na wstęp dla wszystkich dzieci od 8.00-19.00

janko 2009-06-24 10:44:07


5.

podczas czatu pan burmistrz odpowiedział że plac będzie ;od maj i dla wszystkich dzieci; widocznie wszystkie to te których rodziców stać na prywatne przedszkole chyba że ktoś uważa że nasze dzieci są bandytami i po uszkadzają te bogatsze

areczek 2009-06-24 16:18:45


6.

Przecież p. z przedszkola mają pod opieką dzieci to jak mogą być wpuszczane na plac dzieci z "ulicy" przecież będą odpowiedzialne jeżeli coś się stanie

japa 2009-06-24 17:47:33


7.

Na plac przychodziły matki z dziećmi i to one odpowiadają za swoje dzieci,a nie przedszkolanki. Więc nie było żadnego problemu. Jedyny problem to taki, że chyba p. dyrektor nie odpowiada taki układ. No nic może trzeba prosić burmistrza o następny plac zabaw, a pewnie jest to nierealne znając życie.

beti 2009-06-24 19:28:14


8.

Plac zabaw jest przy przedszkolu. I pierwszeństwo przebywania na nim mają dzieci zapisane do przedszkola. Panie przedszkolanki,przebywając na placu z dziećmi, ponoszą za nie pełną odpowiedzialność. A niesety wielokrotnie się zdarzało, że "inne" dzieci - te nie z przedszkola,nawet przebywając na placu z matkami-opiekunkami, dokuczały dzieciom z przedszkola. Samych dzieci z przedszkola, jak wyjdą dwie grupy jest bardzo dużo i wychowawczynie muszą mieć oczy wokół głowy. Dlaczego mają jeszcze uważać na "inne" dzieci. Ze względu na bezpieczeństwo postanowiono tak jak jest obecnie. I dziwi mnie fakt, że nie było tak od początku powstania placu. Bardzo rozsądna decyzja.

rodzic1 2009-06-24 22:01:44


9.

a czy pani uważa ze jak są tylko przedszkolne dzieci to sobie nie dokuczają?/plac byl otwierany dla wszystkich dzieci i uwazam ze tak powinno zostać.moje dzieci chodzily do przedszkola i nie tylko odbierałam je w złych nastrojach ale również podrapane itd.i nie było wtedy dzieci z miasta a też byly niedopilnowane.więc jest lekką bzdurą to co piszesz rodzicu.pozdrawiam

beti 2009-06-24 22:28:15


10.

Kobieto, nie wyjmuj słów z kontekstu a czytaj ze zrozumieniem całość dotyczącą wątku. Żadna przedszkolanka nie będzie pilnować twoich dzieci na placu, skoro nie chodzą do przedszkola. A skoro twoje dzieci były drapane,jak piszesz, to gdzie byłaś wówczas droga matko??? Skoro tak brakuje Pani tego placu w godzinach,które przeznaczone są dla dzieci z przedszkola może Pani skorzystać z innego, np. na ulicy Ogrodowej, podobno tam jest.A nie robić niepotrzebne zamieszanie.Również pozdrawiam.

rodzic1 2009-06-24 22:42:34


11.

Hola hola plac powstał dla wszystkich dzieci, a nie tylko dla tych z Przedszkola.Jest plac miejski,a na ogrodowej spółdzielczy, to tam mogą gonić dzieci ,które nie mieszkają na tym osiedlu.Skoro Burmistrz zainwestował w te cacka ,to prawo mają wszystkie w godzinach otwarcia.

lina 2009-06-25 11:01:09


12.

odp.dla rodzica.ja czytam ze zrozumieniem ale ty nie.moje dzieci były zapisane do przedszkola a gdzie ja byłam w tym czasie to jest moja sprawa a nie twój problem rodzicu.więc zanim zaczniesz wypisywać bzdury to przeczytaj kilka razy tekst na który odpowiadasz.ps.powstały licea które dokształcają dorosłych.powinnaś skorzystać.powodzenia.a plac powinien być dostępny dla wszystkich dzieci.i mam nadzieje że tak będzie.tak było ustalone przed jego zabudową i tak powinno zostać.

beti 2009-06-25 12:57:49


13.

faktycznie ten ktoś pod pseldoninem rodzic powinien pobrać pare lekcji z czytania ze zrozumieniem bo ma mały problem.a może to pisze ktoś kto nie ma dzieci a ma zwiazek z przedszkolem.czyzby pracownik??jeśli faktycznie plac mial byc ogólnie dostępny a są jakieś teraz niedomówienia to faktycznie jakaś pomylka.normalne że jak ktoś ma male dzieci to plac jest potrzebny.

KAZIK 2009-06-25 13:05:42


14.

OdpowiedĽ dla beti. Skoro już wiesz, że takie liceum dla dorosłych powstało to się do niego zapisz.Sądzę, że tobie by nie zaszkodziło. A teraz do KAZIKA- nie jestem pracownikiem przedszkola i mam dziecko w przedszkolu. Niemniej jednak staram się mieć na uwadze bezpieczeństwo wszystkich dzieci z przedszkola a nie tylko swojego!!! Dziwne, prawda? Poza tym, czy akurat tak strasznie istotne jest, że plac zabaw nie jest dostępny dla wszystkich dzieci przez kilka godzin? Można przyjść przecież wtedy kiedy jest otwarty.Ale oczywiście, jak ludzie mają za mało problemów to "szukają dziury w całym".

rodzic1 2009-06-25 17:30:55


15.

Wszystkie dzieci nasze są ......

janko 2009-06-25 19:41:31


16.

Wszystkie dzieci nasze są ......

janko 2009-06-25 19:41:42


17.

beti.jeżeli faktycznie jest to plac publiczny i nie jest własnością przedszkola to masz rację.wszystkie dzieci powinny mieć wstep na ten teren.nie trać czasu na odpisywanie rodzicom których problem ten nie dotyczy.mamuśka ma dziecko w przedszkolu i nudzi się w domku .chce pewnie zabłysnąc i klika sobie w klawiatórę.skontaktuje się z tobą przez maila i powiem ci co można z tym zrobic.studiuje prawo i rozeznam się w temacie.powodzenia.pa

kinio 2009-06-25 19:51:53


18.

do beti i innych, dajcie sobie spokoj z tym tematem, zabawki sa na terenie przedszkola, przedszkole placi za dzierzawe, jak sie domyslam, plac z zabawkami jest na jego terenie, wiec mysle , ze maja prawo dzieci z przedszkola korzystac z niego indywidualnie przez te 2-3 godziny, czy pozostaly czas dla miasta to za malo? Moze jeszcze o 22 ej bedziecie chcieli korzystac z tej rozrywki. Moze idzcie w czasie lekcji wf do podstawowki na boisko i sie zapytajcie " Czy nasze dzieci moga sie pobawic z wasza 1 B? Idzcie do burmistrza, niech wykaze sie organizatorstwem, sam nawazyl piwa....

2009-06-25 23:25:16


19.

Właśnie! Drodzy internauci nie dokuczajmy sobie nawzajem, nasze dzieci, przedszkolne dzieci. Problem jest gdzie indziej. Skoro Pan Burmistrz przekazal ten plac do zabawy dla wszystkich małych mieszkańców |Reszla to niech teraz nie zmienia swoich decyzcji. Panie Burmistrzu! Pobudka! Zbliżają się wybory! Takie niepopularne decyzje ne przysporzą Panu wyborców! Czyżby miała to być wielka przegrana? Postawimy na kogo innego! A chętnych na to stanowisko napewno jest wielu.

szafir 2009-06-27 17:17:21


20.

szafir....wielu jest chetnych, ale czy bardziej sprawnych i szerzej myslacych, w to watpie, kazdy popelnia bledy ale nie kazdy potrafi je naprawic.

2009-06-27 23:50:10


21.

Proponuję przenieść te zabawki,za płot do parczku,a przedszkole niech z opłat zrobi swój plac zabaw i po problemie..To miało służyć wszystkim dzieciom cały czas,dlaczego mam czekać np. do 15godz.aby dziecko mogło się pobawić(może o tej porze mi nie pasuje,może będzie padał deszcz itp.),to jakiś bezsens nic więcej.

patriot 2009-06-28 02:08:41


22.

patriot, swietny pomysl, w poniedzialek ruszaj do burmistrza z tym, ...tylko zanim wyjdziesz z domu, sprawdz czy nie bedzie padac, buhahahahaaa !!!!!!

2009-06-28 15:28:16


23.

Observer,spokojnie mam parasol..zresztą nie mam dzieci w wieku przedszkolnym,chodzi tylko o to,aby plac spełniał potrzeby wszystkich dzieci..moje argumenty jak deszcz,brak czasu o tej porze,kiedy można tam wejść,są naprawdę dla wielu rodziców istotne..pozdrawiam.

patriot 2009-06-28 15:42:05


24.

Na koniec, bowiem nie widze wiece potrzeby mielenia w kolko tego samego, Wam chodzi tylko o wyklocanie sie, szukanie winnych, itd... Przedszkole jest placowka oswiatowa-wychowawcza, w czasie zajec na swoim terenie ma prawo nie wpuszczac nikogo. Powtarzam , idzcie do jakiejkolwiek szkoly na boisko w czasie zajec wf czy innych i powiedzcie , ze wasze dzieci tez maja prawo sie tam bawic, teraz i wlasnie w tej chwili, bo tak mi sie podoba, teraz mam czas i wlasnie nie pada deszcz...Nauczyciele odpowiadaja za swoich podopiecznych glowa a bezpieczenstwo dzieci bedacych pod opieka nauczycieli w kazdej placowce oswiatowej JEST NAJWAZNIEJSZE.

2009-06-29 14:00:08


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają płatki pod oczy?

Płatki pod oczy stanowią specjalistyczne kosmetyki, które wyróżniają się wyższą intensywnością działania w porównaniu do preparatów tradycyjnie stosowanych do okolic oczu. Podobnie jak maski czy serum do twarzy, opierają swoje działanie na zaawansowanych formułach, które dostarczają skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Dzięki temu, płatki pod oczy gwarantują dogłębne nawilżenie, odżywienie oraz ujędrnienie, odpowiadając na potrzeby nawet bardzo wymagającej skóry. Jak wybrać i aplikować płatki pod oczy?

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble