wróć do tematów forum

plener

Komentarz

ona 08-07-2011 godz 17:51

jest jakiś plener dziś? zawsze w piątki był, a tym razem?

1.

był 24.06

aaa 2011-07-08 21:07:13


2.

Dziś plener robią Orlęta,ryki i wycia na cały Reszel.Czy cisza nocna to w Reszlu nie obowiązuje?Co robi Policja ,może kilka mandatów za zakłócanie ciszy nocnej.Gdzie są władze miasta udają jak zwykle ,że nic się nie dzieje.Może ktoś zrobi z tym porządek.

anka 2011-07-08 22:38:58


3.

Dzisiaj tez zadzwon na policje..bo zakłócana bedzie cisza nocna...masakra.

kamasyhy 2011-07-09 08:50:10


4.

Impreza imprezą, a nie jak Wojciechowski drze mordę, tego to już nikt normalny nie może wytrzymać,a jemu się wydaje ,że jest taki wspaniały.Kolesie się cieszą. Cisza jest ciszą,każdy człowiek powinien wiedzieć jak się zachować.

anka 2011-07-09 11:05:34


5.

lubisz to się bawisz !!

fan 2011-07-09 11:32:56


6.

Najlepiej się bawią najbardziej pijani !!!

Haski 2011-07-09 11:39:50


7.

Za publiczne pomówienie droga Anko trzeba brać odpowiedzialność. Nie masz odwagi podpisać się swoim nazwiskiem, ale za to chętnie rzucasz nazwiska innych, mimo że przecież służby porządkowe nie odnotowały takiego przypadku. Zwróciliśmy się już do administratora serwisu o ustalenie Twojego IP.

solid_strikes_again 2011-07-09 12:05:27


8.

Co do Orląt: Anko - Orlęta obchodzą swoje 50-lecie i w związku z tym kibice spotkali się wczoraj w Rycerskiej na wspólnym oglądaniu meczu. Całość zakończyliśmy wspólnym przemarszem po starówce. Impreza skończyła się chwilę po 21. Pozostałe działania były wynikiem pojedynczych osób, a nie Orląt (a ta to ujęłaś). Na przyszłość radzę nie obrażać klubu i jego członków.

solid_strikes_again 2011-07-09 12:08:31


9.

Jeżeli tak mówisz to właśnie wy obrażacie zwykłych obywali.Nie każdy musi znosić wasze zachowania.Zamknijcie się w pomieszczeniu i krzyczcie.Reszel ma też innych mieszkańców,którzy chcą spokoju.Nie odnotowano,to może ktoś weĽmie się za to i zacznie reagować.Ten osobnik może też zastanowi się co robi,bo te jego krzyki to zna już cały Reszel i wcale to nie jest zabawne, a wręcz denerwujące.Rozumiem zabawa, ale w pewnych granicach.Nie każdy musi się z Wami bawić.Cisza jest ciszą.

anka 2011-07-09 12:24:38


10.

jakie to miasto jest dołujące ja pierdziele -.- ja tam jestem dumny ze klub obchodził 50-lecie i mi to nie przeszkadzało -.- rozumiem jakby tak było codziennie -.- anka przystopuj troche bo to wg mnie jest troszke żałosne ...

Zeus 2011-07-09 12:44:37


11.

juz widze Anke :) jak Ona zniesie Blues Na Zamku :)

alek 2011-07-09 13:28:49


12.

ja uważam że jak by żaden z Reszelaków nic nie pisał to by nie było forum, forum to forum, każdy ma prawo się wypowiedzieć,każdy jest indywidualnością, jak chce narzekać niech narzeka, chce pisać głupoty to niech pisze, jeżeli coś się nie podoba to tu nie wchodĽ , znajdĽ sobie inne forum, bo krytykowanie ludzi i ich poszczególnych postów ich nie zmieni i nie sprawi ze będą pisali mądrze. Ja lubię tu wchodzić bo nawet w najgorszej głupocie lub plotce jest jakieś ziarno prawdy. Jeżeli widzę że jakiś temat zaczyna się nie mądrze to po prostu na niego nie wchodzę i nie mam takich problemów jak Ty pozdrawiam

czarny 2011-07-09 20:36:49


13.

czlowiekuuu, ja nie mam zadnego problemu, ale widze ze niektorzy ludzie z tego forum najwyrazniej maja jakies problemu i to w dotatku psychiczne :D oczywiscie jest wolnosc slowa, ale to nikogo nie upowaznia to siania idiotyzmu, glupoty i innych naegatywnych wartosci ;D a z tego cooo widze to nie jest to forum tylko zwykly, smierdzacy smietnik iii nie zamierzam tu wchodzic, zeby nie psuc sobie zdrowia ta... dziecinada, bo jak to inaczej nazwac ;D takze rowniez pozdrawiam i do widzenie ;)

Wcielenie_zla 2011-07-10 11:54:44


14.

a jednak ciagle zagladasz do tego "smietnika". ;)

gość 2011-07-10 13:20:19


15.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Reszeliada to jedno wielkie g*wno. Kiedyś była potupaja za domem kultury a potem 2 dni w parku. Wtedy było fajnie, był klimat i nikomu nie przeszkadzało. A teraz? Można podziękować władzy za takie gospodarowanie, za zniszczenie jedynej impresy jaka była w tym nudnym mieście.

aaaaaa 2011-07-16 11:58:00


16.

I jeszcze ponad 3 lata mamy czekać na powrót imprezy z Orlika do centrum ? Szanowni Radni , nie zdobędziecie już mojego głosu .

RESZELANKA 2011-07-18 18:57:49


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble