wróć do tematów forum

plenerowa :)

Komentarz

forumowiczka ;) 17-08-2009 godz 02:33

jak wam się podobała tym razem zabawa plenerowa :) ? Dla mnie było extra. DJ grał nieĽle i w ogóle fajnie się tańczyło ;) szkoda że tak krótko noo ale nie ma co narzekać . :D

1.

To fakt wielkie brawa dl DJ widać potencjał gość wie co robi lecz moim zdaniem jego wysiłek niweczył sprzęt nagłaśniający już dopadł go ząb czasu. Pomimo tego Reszel pokazał że potrafi się bawić naprawde pozytywnie widać zapotrzebowanie na tego typu imprezki

pia 2009-08-17 09:41:30


2.

Moim zdaniem tego typu impreza (dyskoteka) nie powinna odbywać się na starówce, kupa pijaniej młodzieży, hałas do póĽnych godzin nocnych, przecież nie wszyscy mają wakacje i chcą spać, mieszkam na staróce i nie popieram takich inicjatyw, koncert jest ok, ale dyskoteka nie!

mojaopinia 2009-08-17 09:47:45


3.

to nastepnym razem zrobimy u ciebie na chacie..i tak Ľle i tak nie dobrze. jak najwiecej takich dyskotek.!

ja 2009-08-17 09:53:23


4.

Znaleziono klucze - patrz w ogłoszeniach.

SpecNET 2009-08-17 11:15:49


5.

ja również uważam ze nie na starówce albo jeżeli na starówce to nie w niedziele bo w poniedziałek do pracy,również mieszkam na starówce i okna plastikowe zamknięte nie pomagają ,mam też w domu starszego ojca i niestety nie jesteśmy za... owszem zabaw jak najwięcej ale nie w tym miejscu a no i bardzo ładnie się bawiliście i cieszy mnie widok jak reszelacy są zaangażowani i nie stoją i tylko patrzą

majorka 2009-08-17 14:03:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble