wróć do tematów forum

poczta

Komentarz

sylwia4228 02-06-2009 godz 07:19

co myślicie o naszej poczcie czy wy tez musicie zawsze się wystać żeby coś tam załatwić bo jeden pracuje a reszta siedzi gdzieś po kontach i udaje ze pracuje

1.

Mnie denerwuje pani w okienku taka czarna wysoka jak je śniadanie i obsługuje klienta .Trochę nie zbyt to ładne z jej strony...

pocztówka 2009-06-02 08:24:40


2.

Baaaa, stypendium nie dostaję się od tak. Na jakiej podstawie należy się im to stypendium? Żeby je dostać trzeba spełnić określone warunki - a do takich na pewno należą osiągnięcia i wyniki sportowe. I to też nie dla wszystkich, a dla wyróżnionych, czy wyróżniających się. W końcu to rodzaj nagrody dla uzdolnionych, a nie dla przeciętniaków.

Sofer 2009-06-02 08:31:19


3.

o kurczę... tematy pomyliłem z pośpiechu ^^... Proszę o skasowanie tego i powyższego posta

Sofer 2009-06-02 08:33:00


4.

ALE ¦WINIE Z WAS! TE KOBIETY ZAPIERNICZAJˇ OD RANA I NIE MAJˇ CZASU ZJE¦Ć ¦NIADANIE I GDY NIE MA KLIENTA, TO SKUBIˇ SOBIE KANAPKĘ. TO TEŻ Sˇ LUDZIE I MUSZˇ JE¦Ć, PRAWDA?! PRACA NA POCZCIE NIE JEST TAKA PROSTA. MÓWISZ, ŻE JEDEN PRACUJE, A RESZTA SIEDZI I UDAJE, ŻE NIC NIE ROBI?! JA MAM STAŻ NA POCZCIE I WIEM CO TAM SIĘ DZIEJE. NIE MACIE PRAWA TAK MÓWIĆ! JAK CHCECIE, TO MOŻEMY SIĘ ZAMIENIĆ, TO ZOBACZYCIE JAK FUNKCJONUJE POCZTA. A DLA TYCH KOBIET NALEŻY SIĘ SZACUNEK, BO TO PRACOWITE I BARDZO MIŁE KOBIETY! TA PRACA NIE POLEGA TYLKO NA SPRZEDAWANIU ZNACZKÓW I KOPERT, TAM WYPEŁNIA SIĘ PEŁNO PAPIERKÓW I WPROWADZA SIĘ DANE DO KOMPUTERA. CZĘSTO ZDARZA SIĘ, ŻE KLIENCI, TO STARSZE OSOBY I CZASEM TRZEBA POMÓC IM WYPEŁNIAĆ DRUCZKI I TAKIE TAM, WIĘC TROSZKĘ TO SCHODZI. A OSOBY Z TYŁU, KTÓRE NIBY "NIC NIE ROBIˇ", TEŻ CIĘŻKO PRACUJˇ. NIE MACIE O NICZYM POJĘCIA I TYLKO STĘKACIE! NO I TEŻ NIE MACIE O CZYM PISAĆ! WSTYD!

Iwona 2009-06-02 18:53:34


5.

Dla nich najlepiej usiąść na d**** i komentować tylko...

Andrzej 2009-06-02 20:04:23


6.

Każdą pracę należy szanować.

Sofer 2009-06-03 05:00:25


7.

do 'iwony"...bez niepotrzebnych uniesien i obrazania sie, praca na poczcie nie jest czyms nadzwyczajnym, wystarczy skonczyc szkole srednia zeby tam dostac prace. Kazdy zawod wymaga wysilku umyslowego badz fizycznego, a uwaga o jedzeniu podczas pracy, czy ktos to widzi czy nie jest bardzo sluszna. Zla organizacja pracy po prostu, musi byc krotka przerwa jesli nie jedna , to kilka. I dla regeneracji ciezko pracujacego mozgu ( od rana ! )nad wprowadzaniem danych do komputera i dokarmieniu pustego zoladka ( tez od rana)...

2009-06-03 14:41:05


8.

rozumiem, ze te panie ciezko pracuja, ale faktycznie uprzejmoscia sie nie moga pochwalic.corka poszla po paczke(ma inne nazwisko anizeli ja-mama) i pani w okienku w bardzo niedyskretny wrecz oburzajacym tonem kazala sie corce tlumaczyc dlaczego ma inne nazwisko.mozna zapytac ale trzeba miec poczucie i wrazliwosc

gocha4 2009-06-03 19:11:01


9.

Zgadzam się z Iwoną,jednak co do uprzejmości,też mam zastrzeżenia.

patriot 2009-06-04 14:05:41


10.

do Iwona. Dobrze, panie cięzko pracują itd. ale poczta to miejsce pracy jak KAŻDE inne!! Nie jest to jakaś wybitnie praca fizyczna wiec nie wynoś ją na wyżyny . Ludzie wykonują inne prace, cięższe , i jakoś nie jedzą w godzinach pracy. Trzeba mieć wyczucie. Okienko - to nie stołówka.

Ona 2009-06-04 15:26:31


11.

Ona, nie powiesz mi chyba, że człowiek będzie np. pracował na budowie 8-10 godzin bez posiłku, bo przecież w godzinach pracy nie zje :] ? Pomyśl trochę a póĽniej pisz.

Kamil 2009-06-04 18:59:49


12.

zgadzam się ze wszystkimi tylko nie z Iwoną

rybka 2009-06-04 18:59:54


13.

na pocztę będą ludzie narzekać, bo jest państwowym monopolistą, podobnie jest z innymi państwowymi instytucjami.

chri$moneymaker 2009-06-04 21:49:00


14.

tylko, że tu raczej nie na pocztę się narzeka, a na pracowników ;) Ja zastrzeżenia mam tylko do jednej osoby z poczty, ona nie jest z Reszla i nie mam pojęcia jak się nazywa. Arogancka, kiedyś mnie to denerwowało nawet, teraz już tylko bawi ;) Reszta pracowników jest naprawdę ok ;)

solid_strikes_again 2009-06-05 08:11:14


15.

Kamil. Godziny pracy- za które dostajesz kase. Przerwa na śniadanie- to zupełnmie inna sprawa. Jest albo z góry ustalona ,że o konkretnej godzinie wszyscy idą zjeść, albo w pracy koleżanki sie dogadują o której chca iśc i zastepują jedna drugą. "Pomysl troche, a póĽniej pisz" - owszem pomyslałam i napisałam.

Ona 2009-06-05 15:02:07


16.

Pamiętaj, że ustawowa przerwa w pracy jest wliczana do tych godzin. Tak więc za tę przerwę też dostaje się kasę, nieprawdaż ?

Kamil 2009-06-05 17:58:31


17.

żadna praca nie tłumaczy opryskliwości i chamstwa.miło mi czytać że ta pani na poczcie wszystkich traktuje tak samo,bo już myślałem że tylko do mnie się tak odnosi jakbym jej coś zrobił.do Iwony:jest mnóstwo zawodów bardziej odpowiedzialnych,trudnych i stresujących i żadne obowiązki służbowe nie mogą być usprawiedliwieniem dla wrodzonych predyspozycji do bycia chamskim ćwokiem

obermufi 2009-06-06 15:21:36


18.

Po prostu jestem w szoku jakimi tematami zajmują się ludzie na forum. Sama niejednokrotnie stałam w kolejce na poczcie i nie widzę nic złego, w tym, że kobieta która mnie obsługuję je kanapkę. Kolejny cwaniak przyczepiłby się do tego, że przerwa na sniadanie jest za długa i wogóle jak ta kolejka powoli idzie, bo kobieta zamiest obsługiwac je śniadanie! Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Wydaje mi się, że najbardziej narzekają na kolejki ci którzy tak naprawdę mają za dużo wolnego czasu i tym zazwyczaj najbardziej sie śpieszy. Ja na poczcie w Reszlu nie spotkałam się z opryskliwością i chamstwem, a na TYM FORUM TAK, a szczególnie w tym wątku. Może czasem warto popatrzeć na siebie zanim wyda sie wyrok na innych, może samemu się nie jest bez winy. No tak ale najłatwiej to wydaje się opinie na temat innych. A jeżeli chodzi o "tą" Panią (jak ktoś się wcześniej brzydko wyraził) to ja mam wręcz przeciwne zdanie i go nie zmienię, ja zawsze jestem przez nią obsługiwana bardzo miło, może dlatego, że sama odzywam się do ludzi z życzliwością.

zniesmaczona 2009-06-16 01:11:13


19.

skoro wszystkie panie są jednakowo miłe i uczynne to skąd ZNIESMACZONA pani wie o którą nam chodzi.jeśli dla pani jest miła to może ma jakieś lśnienia,jak w filmie.a tak w ogóle to jedzenie kanapki przy okienku jest obrzydliwe.tyle bakterii i wirusów jest na przesyłkach na blacie okienka itp.że według mnie TA pani nie tylko jest nieuprzejma to jeszcze niehigieniczna.

obermufi 2009-06-16 20:33:13


20.

Zniesmaczona,nie masz racji,może wobec Ciebie ta pani zachowuje się w porządku,jednak w tym wątku parę osób mówi o nieuprzejmości,bo jest to uzasadnione(też to potwierdzam).Więc nie wmawiaj nam że czarne jest białe.

patriot 2009-06-16 22:47:17


Komentarz

wróć do tematów forum

Laboratoria Przyszłości – Sprawozdanie 3

W ramach zajęć z projektu “Laboratoria przyszłości” realizujemy zajęcia fotograficzne. Tym razem uczestnicy przygotowali fotoreportaż z warsztatów aktorskich 2024 r., realizowanych w naszej szkole.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble