wróć do tematów forum

polo

Komentarz

jaaa 27-08-2012 godz 19:28

W polo-markecie na kurczaka z rożna trzeba czekać 1,5 godz. pracownice zamiast obsługiwać klientów siedzą na magazynie i pindrzą się przed lusterkiem. A przy stoisku z wędlinami kolejka na pół sklepu

1.

he he na magazynie nie ma lusterrrrr

reszel 2012-08-28 01:10:31


2.

kurczak też potrzebuje czasu żeby sie upiec! bez przesady! chyba ze ktoś lubi surowego kurczaka!

stokrotka 2012-08-29 00:09:51


3.

A Ja przy okazji chciałabym przestrzec przed zakupami w pelcowiĽnie. Kasjerki nie wydają pełnej reszty a przy rozliczeniu różnicę biorą do kieszeni. Mi jednego dnia jedna z pań wydała mi za mało o 10 zł a ponieważ był wieczór to poszłam dnia następnego i okazało się, utargu było tyle co na rozliczeniu. Ponieważ wyb8ierałam gotówkę z bankomatu i dokładnie wiedziałam ile mam Mój błąd nie wchodzi tutaj w grę. Wniosek: kasjerki okradają klientów a zaoszczędzone pieniądze zabierają.

Zaje**sta 2013-01-11 13:13:39


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble