1.
do 20
malina 2012-04-07 18:02:44
2.
do 20...
lusia 2012-04-07 18:04:26
3.
W niedziele powinien też być otwarty, ludzie chcą robić zakupy skandal, więcej wolnego jeszcze..
Ania77 2012-04-10 08:32:20
4.
Ania77 jak cos ci nie pasuje to otworz swoj sklep i siedz tam ile wlezie i zapraszaj do siebie ludzie tez musza odpoczywac to sie sa Roboty a ze ty masz Motorek w D.... to pracoj pracuj sobie Niedziele!!!!!!!!!!!
Ania dohahaha 2012-04-11 11:10:03

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama