wróć do tematów forum

polomaket

Komentarz

kilko 10-06-2013 godz 16:24

Mam ostatnio jakies przykre doswiadczenia z tym marketem ,nie dosc ze sprzedają tam zwiedłe warzywa ,którymi chyba nikt sie tam nie opiekuje ,to jeszcze niektóre panie na miesnym sprawiaja wrazenie jak by były tam za kare ,ja potrafie zrozumiec ze ktos moze byc zmeczony ,ale gdybysmy wszyscy okazywali tak niezadowolenie ze swojej pracy ,to niewiem co by to było.Pani kierownik powinna sie zajac stworzeniem jakiejs bardziej przyjaznej atmosfery ,bo straci połowe klientów,zamiast zwalniac ludzi

1.

OOOOO panie z miesnego ........ lepiej nie mówic ,kiedys pracowała tam miła ,wesoła kobietka ale chyba ją zwolnili

jasiek 2013-06-10 16:28:40


2.

No tak, dawno nie było nic o sklepach i trzeba było napisać, żeby było o czym plotkować, prawda? Czasem zastanawiam się po co takie podpuszczanie, ale naprawdę nie kumam. Moim zdaniem, jeśli masz takie spostrzeżenia, to najlepszym rozwiązaniem byłaby rozmowa z "Panią kierownik", że "powinna sie zajac stworzeniem jakiejs bardziej przyjaznej atmosfery"- zapewne nie czyta forum, więc tu jej podpowiadać jak ma pracować nie powinieneś/powinnaś. Skoro martwi Cię ta sytuacja, najlepszym rozwiązaniem byłaby rozmowa w 4 oczy, a nie publiczne rzucanie haseł- po co to podpuszczanie opinii publicznej?:> Już kiedyś ktoś tu się zastanawiał, czy posty tego typu to nie jest aby zagranie konkurencji:P

dawnotemu 2013-06-11 09:33:31


3.

KAZDY MA PRAWO WYPOWIEDZIEC SWOJE ZDANIE I PROSZE MI UWIERZYC ALE ZAZWYCZAJ NIC NIE DAJE ODWIEDZENIE KIEROWNIKA DANEGO SKLEPU ,ZNAM TO Z AUTOPSJI ,JESZCZE ZA CZASÓW BYŁEGO KEROWNIKA ,POLOMARKETU,PODEJRZEWAM ZE POST WYZEJ NAPISAŁA OSOBA MOCNO ZWIAZANA Z POLOMARKETEM ,MOJA OCENA JEST BARDZO ZBLIZONA DO DWUCH PIERWSZYCH POSTÓW NIESTETY ALE NIC DOBREGO OSTATNIO NIE MOGE O TYM SKLEPIE POWIEDZIEC-POZDRAWIAM:)

MARTA 2013-06-11 12:45:49


4.

Robię tam zakupy prawie codziennie i jakoś nie spotkałem się z niemiłą obsługą.Panie na mięsnym są akurat bardzo sympatyczne i uprzejme.I tak w ogóle to wszystkie te Panie jak i Panowie są bardzo grzeczni i kompetentni.Także proponowałbym raczej zastanowić się nad sobą i trochę się ogarnąć.Opluwanie ciężko pracujących ludzi jest grzecznie mówiąc niestosowne.Pozdrawiam i życzę więcej pogody ducha.

jeryk 2013-06-11 15:49:43


5.

ooooo wnioskuje z ostatniego postu ze któras pani z miesnego sie wkurzyła.Panie na miesnym,,bardzo miłe'-akurat ,jakos tego nie odczułem,przeczytałem wszystkie posty i nie odniosłem wrazenia zeby ktos tu kogos opluwał sa to luzno wyciagniete wnioski

jordan 2013-06-11 21:21:18


6.

Najgorsze jest w tym wszystkim to że stare bułki są odświeżane ,kupujesz gorące przynosisz do domu i są twarde jak kamień! Co jeszcze ? Drogie Panie jak robicie kurczaka z rożna proszę weĽcie te pióra oskubcie bo jak przyniosłem pewnego dnia do domu tego kuraka rzygałem jak kot bo było takie upierzenie na nim troche nie estetycznie i nie smacznie to wygląda !!!

tom 2013-06-12 08:13:14


7.

post6. Twarde bo dobrze wypieczone :) p.s zresztą jak sie nie podoba polo to jest biedronka i pelcowizna. Jesli to wciaz za malo to tesco w ketrzynie czeka...

zenus 2013-06-12 10:14:15


8.

post7 ojej co nie powiesz wypieczone ? czy stare odświeżone ? Płace i żądam znasz to klient nasz pan ?! Pewnie ze wole biedronke czy pelcowizne są tam zawsze świeże bułki a kurczaka piekę sobie sam -bez piór

tom 2013-06-12 12:10:41


9.

Wiec masz problem rozwiazany "estetyku".

zenus 2013-06-12 12:27:06


10.

Ja nie wiem po co te nerwy ? pani ,albo pan z postu nr.7 nie potrzebnie sie denerwuje / chyba ze oracuje w polo/ wszyscy przeciez mają prawo powiedziec co im sie nie podoba i dorbrze juz tu ktos napisał ze nie zawsze pomaga taka wizyta u kierownika ,moze on co najwyzej zemscic sie na pracownikach,a przeciez nie o to chodzi ,ja mysle ze panie które pracują w polo ,a to czytają powinny poprostu same wyciagnąć z tych ocen wnioski-pozdrawiam wszystkich Reszelan

julka 2013-06-12 20:17:28


11.

Przepraszam, pomyłka chodziło mio o pana lub pania z postu nr.6 -sorki:)

julka 2013-06-12 21:28:46


12.

do Julka :) nic się nie stało przeprosiny przyjęte ale co by tu ktoś nie napisał fakt jest faktem w każdym jednym sklepie jest coś nie tak jak powinno być nie ważne czy duży supermarket czy mały sklepik na osiedlu. Czasem nie chce się wchodzić do takiego sklepu bo pani ekspedientka gdy spojrzy wzrokiem zabija albo jest zła ze pracuje ,a może mąż ją wkurzył i wyżywa się na klientach. Skoro mowa o sklepach weĽmy taki sklep Pana byłego policjanta na ul.Mazurskiej co z tego że ma ogródek piwny w podwórku jak wszyscy pijacy i tak wchodzą do sklepu aby zakupić "byka" czy piwo w sklepie panuje odór moczu i alkoholu pewnego dnia taki"klient" prawie przewrócił się na mnie obsikany i pani z uśmiechem zapytala co podać?,to samo ? i wręczyła wino patykiem pisane zapisała w zeszyt i szczęśliwy pan na bani poszedł za rog wypić sobie swój nektar . Przecież to dopiero jest katastrofa brud ,smród,pijaństwo i chamskie zachowanie . Ale nikt nic nie zrobi przeciwko Panu K. bo to jednak jakby nie było były milicjant,policjant a teraz to tylko właściciel sklepu dla pijaków

tom 2013-06-13 07:56:28


13.

WITAM -JA TEZ UWAZAM ZE MAMY PRAWO WYPOWIEDZIEC SIE O TYM CO NAM SIE NIE PODOBA .CZAASEM NAPRAWDE AZ STRACH PODCHODZIC DO TEJ LADY ,BO JAK STANIE PRZED NAMI PANI KTÓRA BY NAS CHCIAŁA WZROKIEM ZABIC ,TO AZ SIE NIEDOBRZE ROBI,JEST TEZ W POLO PANI KTÓRA MA ZAWSZE WSZYSTKO SWIERZUTKAIE A JAK PRZYNIESIESZ DO DOMU TO SIE OKAZUJE JAKIE TO ;;¦WIERZUTKE',KIEDYS TAM CZESCIEJ ZAGLˇDAŁAM -I NAPRAWDE DUZO ZALEZY OD OSÓB PRACUJˇCYCH TAM ,PONIEWAZ MILSZE USPOSOBIENIE PANI ZA LADˇ POWODUJE ZE NAWET W TEJ KOLEJCE MILEJ SIE STOI

JADA 2013-06-13 10:05:44


14.

polomarket mój ulubiony ...):

fox 2013-06-16 10:51:20


15.

Coś bym napisał o POLOMARKECIE, ale jeszcze tam nie byłem i nie mama powodu do narzekania.

anna 2013-06-17 09:21:38


16.

Polomarket Bardzo mial obsługa Polecam :)

Mracia145 2013-06-17 21:55:35


17.

miła to była,ale sie zmyła....:)

jolka 2013-06-19 15:05:30


Komentarz

wróć do tematów forum

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble