wróć do tematów forum

polomarket

Komentarz

MARYSIA 19-06-2011 godz 15:49

ZAÓWAZYŁAM ZE W POLO ZATRUDNILI NOWYCH LUDZI DO PRACY,PEWNIE TO NA SEZON ,ALE I TAK SA KOLEJKI JAK WCZESNIEJ ,A NOWA PANI Z MIESNEGO TO WOGÓLE JAKAS DZIWNA ,NIEWIEM CZYM ONI SIE SUGERUJA ZATRUDNIAJAC TYCH LUDZI

1.

A kierownictwo też zmienione? Ja byłam tyko raz ale widziałam nowe twarze

ONAMaZawszeRacje! 2011-06-19 18:20:21


2.

kierownictwo napewno nie ,zreszta ja słyszałem ze na miesnym jedna babka zadzi i daje reszcie niezle popalic .

rych 2011-06-20 07:56:09


3.

To tam kazdy dział ma chyba swojego kierownika? mysle ze jak na taki sklep to zaduzo zadzacych ,a zamało pracujacych,KIEROWNIKU POLO MARKETU OTWÓRZ OCZY!!!

klient 2011-06-20 08:01:12


4.

No i znowu sie zaczeło,chodze do polo bardzo czesto ,bo uwazam ze to najlepszy sklep w Reszlu, dobrze zaopatrzony ,no i obsługa tez niczego sobie ,/moze za wyjatkiem 2/3 osób/ .Czasem sie nawet zastanawiam jakim cudem te pare osób ogarnia tak duzy sklep,a panie z miesnego,te to dopiero maja zapiernicz,i z tego co wiem to tam zarabiaja najnizzsza krajowa ,mysle ze to zadna rewelacja,dlatego moi drodzy przestańmy oceniac ,a to co sie dzieje wewnatrz to na to i tak niemamy wpływu ,prawie w kazdej pracy sa chwasty nie dowyrwania.:)pozdrawiam Mateusz J.

mati 2011-06-20 08:50:00


5.

Ja nie wiem skąd w nas tyle jadu, nienawiści ! satysfakcji z upodlenia i poniżenia drugiego człowieka ! naprawdę w tym naszym Reszlu panuje totalny ciemnogród w myśl zasady , że "ty nie możesz w życiu mieć lepiej ode mnie" - a jak masz to trzeba ci tak pomieszać w życiu abyś upadł i się nie podniósł ! totalna żenada ! ludzie opamiętajcie się ! ............. a 2012r. tuż tuż ! Więcej wzajemnego szacunku dla siebie drodzy Reszelacy!

czarownica 2011-06-21 09:43:14


6.

BYŁEM DZIS W POLO I ZECZYWISCIE JEST TAM DUZO NOIWYCH TWARZY ,MYSLE ZE TO LEPIEJ DLA NAS KLIENTÓW, TYLKO TA PANI Z MIESNEGO ,NOWA/ TO POZAL SIE.... ONA NAWET NIE WIE CO MA DO SPRZEDAZY ,A PRZY TYM RYCHY JAK ZA CZASÓW KOMUNY

JUREK 2011-06-22 16:24:48


7.

To nie są nowo zatrudnione osoby. Te kobietki szkolą się u nas ponieważ w Kętrzynie będzie otwierany nowy Polo Market.

szalonykefir 2011-06-23 21:40:42


8.

z jedna pania z miesnego kiedys pracowałam tez w branzy miesnej ,byłysmy bardzo szczesliwe jak ta pani w końcu zakończyła swoja kariere ,bardzo współczuje c dziewczynom z miesnego

lala 2011-06-25 10:12:08


9.

wczoraj byłem swiadkiem ,jak pani na miesnym gadała na swoje kolezanki ,o zgrozo współczuje takiej kolezanki w pracy!!!

uczen 2011-07-02 11:48:40


10.

TAKA TO JA BYM .............LEPIEJ NIE MÓWIC

LANS 2011-07-03 15:07:07


11.

ja nie rozumiem ,przeciez tam pracuja kobiety które juz raczej cos w zyciu przeszły i zeby tak sie dawały jednej wariatce ,u nas w pracy tezbyła taka co chciała zadzic ,ale na szczescie długo nie pozadziła ,zmienił sie szef ,to i ja posuneli ::::))))))

pati 2011-07-03 15:12:42


12.

Czesto wchodze na forum Reszla poniewaz 15 lat temu jeszcze tam mieszzkałam ,ale naprawde czytajac te opinie wcale nie załuje ze sie z przenoisłam do innego miasta,wam nigdy nie bredzie dobrze ,zawsze bedziewcie niezadowoleni ! co was klientów obchodzi to ze jakas pani ,obgaduje druga pania... cieszcie sie ze jestescie blizej swiata!pozdrawiam Dagmara sz.

daga 2011-07-04 11:21:33


13.

A co sądzicie o nowej obsłudze na stoisku piekarniczym u Ciesiuna///Totalny brak kompetencji

2011-07-06 10:03:12


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble