wróć do tematów forum

polomarket

Komentarz

23-09-2011 godz 18:00

Dziwie sie bardzo ,ze w takim duzym sklepie pracuje tak mało osób,przyznam sie ze na poczatku troche zazdrosciłam paniom które tam dostały prace,jednak po dłuzszej obserwacji dochodze do wnioku ze nalezy im współczuc poniewaz mysle ze zarobki tych osób nie są adekfatne do pracy jaką wykonują,wole juz swoja prace za maszyna do szycia-pozdrawiam wszystkie krawcowe-agnieszka

1.

moze ci zwykli pracownicy nie maja,ale ten ich mały ,,wielki ,, kierownik napewno niezła kase trzepie ,sciga ich nawet nie zwraca uwagi ze klienci słysza i widza,ja juz na ten temat dzwoniłem na infolinie polomarketu a ,co.....

just 2011-09-23 18:31:47


2.

w tym sklepie sa wiecznie kolejki,ale nie dziwie sie jak tam tak mało osób pracuje ,czasem jak sie idzie po wedline to wieczorem tylko jedna pracownica jest ,a ludzi od cho....,no ale coz pewnie oszczedzaja i wykozystuja tych co zatrudnili.a szkoda bo to poza małymi wyjatkami to naprawde miłe panie:)))

jola 2011-09-24 10:24:38


3.

JEDZCIE SOBIE DO KETRZYNA TAM TO DOPIERO POLOMARKET WIDMO,...........................

ANIA 2011-09-24 11:40:29


4.

nr.telefonu na infolinie-801 162 160 lub,infolinia.klient@polomarket.pl

rusek 2011-09-29 14:03:27


5.

Dawno nie byłam. To ta pi*da kierowniczek jeszcze pracuje? Jeszcze go nie wywalili? <szok>

ONAMaZawszeRacje! 2011-10-02 09:22:19


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble