wróć do tematów forum

postój i parkowane na ul. Spichrzowej....

Komentarz

przechodzień 17-08-2010 godz 21:36

Mam pytanie do służb miejskich i Policji - czy na ul. Spichrzowej można parkować?.Znak D-40 zakazuje postoju i parkowania pojazdów , tylko w miejscach do tego wyznaczonych....Na wysokości sklepu bezcłowego i spichlerza brak jest wydzielonego na jezdni chodnika dla pieszych, po drugiej stronie jezdni nagminne parkują samochody i jak tu bezpiecznie przejść po jezdni.Myślę, że sprawa jest do wyegzekwowania tylko odpowiednie służby mandatowe muszą wziąść się do roboty.Uważam , że z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa pieszych sprawa powinna być potraktowana poważnie.

1.

Ale znak ten takze informuje,ze na calosci jezdni w strefie zamieszkania pieszy ma pierwszenstwo (przed pojazdami)... Wiec masz cala ulice,zeby sobie isc ;P

fzdfz 2010-08-17 22:04:02


2.

To jest strefa zamieszkania. Piesi chodzą gdzie chcą, prędkość maksymalna 20 km/h. Pojazdy mogą parkować tylko w miejscach do tego przeznaczonych, nie na jezdni ... czyli tam tylko wyłącznie na parkingu ;)

tofik 2010-08-18 09:42:03


3.

Ta sama sytuacja tyczy sie ul. J. Slowackiego - przy kosciele. Jest to prosta droga, znak D-40 informuje o strefie zamieszkania, a samochody zapierdzielaja - nie stosuja sie nawet do znaku ograniczenia szybkosci w obrebie miasta 30km/h, a co dopiero 20km/h. Co wiecej smia zatrabic na przechodnia!!! Proponuje wstawic na ul. J. Slowackiego progi zwalniajace, albo radar. BTW radar bylby bardziej odpowiedni.

Sofer 2010-08-18 14:00:18


4.

Zgadzam się,obie ulice to strefa zamieszkania,na których pierwszeństwo mają piesi... jednak kierowcy nie zwracają na to uwagi,trąbią na pieszych a nawet potrafią wyzwać pieszego który idzie ulicą bo chodnika nie ma bądĽ też zajęty przez samochód (byłam ¦wiadkiem takiej sytuacji)

panimani 2010-08-18 16:29:36


5.

ile razy to było już tu poruszane .... i nic.... nie macie co pisać szkoda klawiatury hahaah ;]

pPOSOA 2010-08-20 22:25:36


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble