wróć do tematów forum

powiadomienie

Komentarz

11bodzio37@wp.pl 03-05-2012 godz 11:15

Na Wirtualnej Polsce w konkursie na najpiękniejsze miasteczko w Polsce,RESZEL zajął 7 miejsce. Reszelanie mogą być dumni z takiego wyróżnienia.POZDRAWIAM RESZELAN

1.

Jakie 7 miejsce? Ale jesteś bystry. Tam nie ma żadnych miejsc tylko wymienione 10 miasteczek. Miało być w kolejności alfabetycznej ale komuś się coś pomyliło.

ooolala 2012-05-03 12:15:19


2.

Czego się czepiasz? Chłop podrzucił bardzo fajną informację, a Ty co? No własnie... bystrością się nie wykazałaś. PóĽniej nie ma się co dziwić, że ludzi w Reszlu mało, skoro ktoś taki jak Ty daje świadectwo. Porażka. Ja jestem dumny, że Reszel pojawił się wśród najpiękniejszych miast w Polsce. Mam tylko jedno pytanie: kiedy w końcu pojawi się ktoś kumaty i to wykorzysta??!!

Ppff 2012-05-03 15:29:48


3.

Wykorzystali zrobili Dni Reszla na Orliku.

janko 2012-05-03 16:51:53


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble