wróć do tematów forum

praca w alkohole świata

Komentarz

madziunia 16-03-2010 godz 11:55

witam co dziennie widzę ogloszenie przyjmuję do pracy i nie ma chętnych. o co tam chodzi.

1.

Bo z pewnością jest tam taka miła atmosfera że nikt nie chce tam pracować...Stara gwardia pewnie nie pozwala by młodsi zabawili na dłużej. Jak od razu się wchodzi to te Panie się krzywo patrzą i niezbyt mile obsługują.

Kunia 2010-03-16 12:08:22


2.

No już ch*j mnie strzela jak widze takie tematy... Ku*rwa...

4String 2010-03-16 13:48:36


3.

Ta kartka wisi tam juz od ponad miesiaca...Lekka przesada. Co rusz nowi pracownicy...

haha 2010-03-17 07:33:23


4.

Te panie które tam pracuja są beznadziejne, wiecznie skwaszone miny ,naprawde wy tak nie brońcie tych kobiet bo w dzisiejszych czasach miec prace to jest juz ,,coś,,. wiem to na własnym przykładzie mam juz troche ponad 40 lat i uwierzcie ze nikt mnie nie chce do pracy ,spotakałam sie nawet z takim tekstem ,ze mogłam szukac pracy przed 40 -tka ,no tak tylko ze ja wtedy ta prace miałam . Dlatego naprawde jak obserwuje te panie skwaszone za tymi ladami to az mnie szlak trafi ...........

2010-03-17 09:31:59


5.

Bardzo fajne panie pracuja w alkoholach swiata.nie przesadzajcie i sie nie czepiajcie.

gosc 2010-03-17 23:18:28


6.

Nie ma chętnych do pracy w tym sklepie bo najpierw trzeba by było zmienić właścieli wyzyskiwaczy !!! panie chodzą ze skwaszoną miną bo pracują albo na czarno albo z fikcyjnymi umowami 24 godz. na dobę za psie pieniądze napewno by wam to nie odpowiadało!!! zobaczcie w jak krótkim czasie przewinęło się tam wiele kobiet i co mądrzejsze pouciekały . Wlaściciele sklepu nastawieni są na zysk kosztem wyzysku ludzi tam pracujących jednym słowem OBÓZ PRACY więc nie dziwcie się atmosferze jaka panuje w tym sklepie a panie które tam obecnie pracują no cóż.... może sytuacja materialna zmusza je by tkwić w tym bagnie !!!

czarownica 2010-03-18 10:56:53


7.

Ludzie nie dajcie wyzyskiwać się pseudo biznesmenom .Jest PIP ,który chętnie zajmuje się takimi sprawami.W naszym miasteczku jest dużo takich "zakładów pracy " ,gdzie za psie grosze wymagają ciężkiej pracy i każą sie cieszyć ,że praca jest .

S.W.-P. 2010-03-18 12:29:07


8.

Podobnie jest tam za remą.Ludzie pracują na trzy zmiany za psie pieniądze a jakby tego było mało to szef obserwuje wszystkich przez kamerki.Daje im 6 zł na godzinę to pilnuje,żeby się nie obijać

xD 2010-03-18 18:40:25


9.

co ty możesz wiedzieć jak jest za remą pracowałeś że się wypowiadasz

niania 2010-03-18 19:58:00


10.

po alkohol przychodzicie do sklepu nie do pani sprzedawczyń

ddsdsdsdsd 2010-03-20 11:33:14


11.

No to wkładam kij w mrowisko :) Przeciez w Polsce nie ma nakazu pracy. Jak sie niepodoba to mozna nie pracowac. Jak ktos sie zgodzil na prace to i powinien sie z obowiazkow wywiazac. a jak mu zle to wolnosc i demokracja.....

piotr_z 2010-03-20 14:35:54


12.

zgadzam się z przedmówcą- jak ktoś nie chce, nie musi pracować. ktoś narzeka na zakład za rema.... dlaczego? ciekaw jestem czy tam pracował. ludzie z reszla dojeżdżali do samławek do pracy a tam zarabiaja o wiele mniej niż za "remą". wiem- pracowałem tam. więc naprawde nie wiem po co narzekać. jakoś nie widzę wypowiedzi osób, które tam pracują. Może nie jest wcale tak tragicznie z tymi zarobkami? a może atmosfera jest przyjazna?

daro 2010-03-20 17:05:01


13.

Witam Bywam w Reszlu 7-8 razy w roku (mam ponad 400 km) i zawsze zaopatruję się TYLKO w tym sklepie i nigdy nie spotkałem się z kwaśnymi minami i tym podobnym zachowaniem. Spoko Panie. Popieram wypowiedĽ nr 5 !!!

juzek 2010-03-23 21:18:10


14.

Panie interesują się życiem innych. Nie zajmują się pracą tylko plotkami. ..zwłaszcza jedna z Pan!

2018-01-05 23:34:07


15.

jezeli chodzi o zaklad za rema to prawda ze wyzyskuja ludzi za grosze sama tam pracowalam i wiem a co do sklepu nocnego to zdania sa podzielone ja osobiscie nie spotkalam sie z nie mila obdluga a wrecz odwrotnie

Kan 2018-10-08 08:24:10


16.

Tam chodzi tylko o wylacznosc wlasciciela ze wyzyskuja ludzi nic wiecej wspolczuje Tym Paniom co tam musza pracowac i sa wyzyskiwane.a zbity towar ktory powinnien isc na straty kaze wlasciciel Placic bo w straty zapisuje to co sie do domu bierze.Powinni zamknac te sklepy albo zmienic wlascicicieli bo Rodzina ktora jest wspolce psuje wszystko ....

Ona 2020-04-25 09:51:16


17.

Tam chodzi tylko o wylacznosc wlasciciela ze wyzyskuja ludzi nic wiecej wspolczuje Tym Paniom co tam musza pracowac i sa wyzyskiwane.a zbity towar ktory powinnien isc na straty kaze wlasciciel Placic bo w straty zapisuje to co sie do domu bierze.Powinni zamknac te sklepy albo zmienic wlascicicieli bo Rodzina ktora jest wspolce psuje wszystko ....

Ona 2020-04-25 09:51:39


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble